کرم مرطوب کننده و آبرسان دست و صورت مای

به محتوای آب درون سلولها هیدراتاسیون گفته میشود که منجر به چربی و انعطافپذیری آنها میشود. عصارههای طبیعی بهترین انواع آبرسانها هستند که ترکیب آنها با سایر مواد میتواند نقش بسیار مهمی در شادابی و طراوت پوست داشته باشد. اما اگر هر شخص در ابتدا ویژگیهای پوست خود را از نظر خشک یا چرب بودن و یا سایر موارد مورد بررسی قرار دهد، میتواند یک مرطوب کننده مناسب با پوست خود را انتخاب نماید. این افراد ابتدا باید کرم آبرسان و پس از چند دقیقه، از مرطوب کننده استفاده کنند. برای رسیدن به بهترین نتیجه باید از کرم آبرسان و مرطوب کننده در زمان صبح (قبل از کرم ضد آفتاب) و شب استفاده کنید.

یکی از بهترین مرطوب کننده های فروشگاه بادومی کرم مرطوب کننده صورت تاچ اسموث برند استدیو میکاپ هست.این کرم مرطوب کننده رنگی هست و برای کسایی که دنبال یه کاور بسیار ملایم و سبک هستند و قصد دارند همزمان پوستشون رو مرطوب نگه داند بسیار مناسبه. بهترین راهکار هم کمک گرفتن از یک متخصص متبحر پوست، مو و زیبایی است. کرم مرطوب کننده پوست چرب سینره با فرمولاسیون جدید، فاقد چربی (Oil-Free) و عاری از مواد کومدوژن زا است و با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به صورت مؤثر و به مدت طولانی تامین کرم مرطوب کننده فانتزی می نماید.

کرم مرطوب کننده پوست چرب سینره تولید آنتی بیوتیک های طبیعی پوست را افزایش می دهد و از ایجاد جوش جلوگیری می کند و به همین علت دربرطرف کردن خشکی پوست که پس از برخی درمان های ضد آکنه به وجود می آید، بسیار مؤثر است. در برخی از مواقع یک نرم کننده مناسب میتواند نقایص روی پوست را تا حدی محو کند.

خرید کرم مرطوب کننده، نرم کننده و آبرسان از کالاوما میتواند تا حد زیادی به یک انتخاب درست و صحیح کمک نماید. همچنین امتحان چند نوع مرطوب کننده میتواند در نهایت منجر به انتخاب یک کرم مرطوب کننده مناسب شود. با توجه به ضرورت استفاده از کرمهای مرطوب کننده برای احیا پوست و همچنین جلوگیری از خشکی آن، امروزه انواع مختلفی از کرمهای مرطوب کننده و آبرسان تولید شده و در اختیار افراد قرار خواهند گرفت. چه زمانی باید از کرم مرطوب کننده استفاده کرد؟ بلافاصله پس از شستن صورت و زمانی است که همه آب پس از شستن خشک نشده و صورت نم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید