کرم روز لورال لیزر ضد چروک مدل REVITALIFT LAZER X3 – رویتالیفت صورت پارلاک

نکته مهم دیگر هنگام انتخاب کرم مرطوب کننده و نرم کننده، دقت و توجه به نوع پوست خود میباشد. اولین و مهمترین نکته در هنگام خرید کرم دست و صورت، تاریخ انقضای آن میباشد. خیار را رنده کنید و بهد آبلیمو را به آن بیافزایید، آن را روی صورت خود اعمال کنید، اجازه دهید 10 تا 20 دقیقه بماند و سپس با آب سرد شستشو دهید و با یک پد خشک کنید.

سپس ماسک را از روی پوست صورتتان با آب گرم و پس از آن با آب سرد بشویید. دانه های خیس خورده را آسیاب کنید و بعد گلاب را به آن اضافه کنید، و ماسک بدست آمده را روی صورت خود اعمال کنید و بعد از 20 دقیقه با آب سرد شستشو دهید و با یک پد خشک کنید. این کرم خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود میبخشد و مانع از بروز چین و چروک میشود که استفادهی موضعی از آن فرایند پیری پوست را به تعویق میاندازد.

کلاژن یکی از مهم ترین ترکیبات تشکیل دهنده کرم های ضد چروک است که امروزه بسیاری از افراد از آن به صورت خوراکی نیز استفاده می کنند. کرمهای مرطوبکننده یکی از موثرترین کرمهای ضد چروک موجود در بازار هستند، اما افرادی که پوست چرب دارند ممکن است در استفاده از آنها مردد باشند؛ زیرا آنها باعث براق شدن پوست میشود. یکی دیگر از خواص بارز این کرم مرطوب کنندگی، انرژی بخشی و بازسازی کنندگی آن است که در کنار خواص ضد چروکاش مراقبتی کامل را از پوست انجام میدهد. از آنجایی که این محصول جزء لوازم بهداشتی و مرتبط با پوست محسوب میشوند، توجه به این نکته ضروری است.

قرار می گیرد. به دلیل تاثیر این عوامل و نیز به علت بالا رفتن سن به تدریج پوست دچار چین و چروک شده و به اصطلاح پیر می شود. زیرا هیچ فردی دوست ندارد به علت چین و چروکهای ایجاد شده بر روی پوستش، زیبا به نظر نرسد. از طرفی دقت کنید تا پوست شما حساسیتی به ترکیبات آن کرم نداشته باشد. سامانه ضمانت برگشت پول ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد چروک زیر 30 سال بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید