کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

اخطار! برای اطلاع بیشتر از قیمت های کانکس تا آخر این مقاله را مطالعه نمایید.

کانکس سرویس بهداشتی

 همین جور کانکس کاربردهای گسترده‌ای دارد؛ در زمان واقعه سوانح طبیعی نظیر سیل و زلزله، به شتاب می‌توان از این دسته کانکس به جهت بهداشت محیطی به کارگیری کرد. همینطور در مواقعی مانند مسیر حرکت زائران و … قابلیت و امکان استعمال از همین کانکس وجود دارد.

 مزایای کانکس سرویس بهداشتی

 شاید برای شما هم همین پرسش پیش بیاید که چرا به جای هزینه نمودن برای تولید و خرید یک کانکس سرویس بهداشتی، دارای استفاده از مصالح در دسترس یک خدمت بهداشتی عده و نوع نسازیم. در ادامه مزایای این نوع کانکس را به شما خواهیم گفت تا مطمئن شوید که یک سرویس بهداشتی پیش ساخته به مراتب مورد بهتری است. —– شتاب بالای ساخت—- ایجاد سرویس بهداشتی به‌صورت کانکس مضاعف ساده‌تر و سریع‌تر از تولید یک سرویس بهداشتی سنتی است. از همین رو در مواقعی که شتاب عامل مهمی در تصمیم‌گیری‌هاست قطعاً جور پیش‌ساخته مناسب‌تر خواهد بود. —- جابه جایی آسان— کانکس‌های پیش‌ساخته در دو مدل پرتابل و ثابت ساخته می‌شوند. هر دو نوع کانکس سرویس بهداشتی را می‌توان اهمیت به کار گیری از تریلر جابه جا کرده و به محل مورد لحاظ انتقال داد.

  ارزش ارزان

 سرویس بهداشتی پیش‌ساخته نسبت به خدمت بهداشتی معمولی هزینه تولید پایین‌تری دارد و از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر خواهد بود.

 امکان ساخت سفارشی

کانکس‌های پیش‌ساخته را می‌توان دقیقاً مطابق اهمیت نیاز خریدار ساخت کرد. به‌طور مثال در صورتی که نیاز به دو سرویس بهداشتی به جهت آقایان و بانوان در یک کانکس باشد، به آسانی می‌توان نقشه کانکس را به گونه‌ای طراحی کرد که همین شرایط ساخت شود.

امکان مخلوط حیاتی حمام‌ پیش‌ساخته

 در صورتی که علاوه بر توالت، نیاز به حمام هم باشد به سادگی می‌توان دوش و مواقعی از این دست را در نقشه عملیاتی کانکس خدمت بهداشتی حیث کرد تا نیاز خرید کننده کاملاً برآورده شود.

 امکان استعمال مجدد

 فرض کنید که در یک حیطه زلزله‌زده، یک دستشویی پیش ساخته نصب شده و کلیدی اتمام نوسازی دیگر نیازی به آن نیست. در همین موقعیت چنانچه یک دستشویی دارای مصالح ساخته شده باشد، به ناچار می بایست آن را تخریب کرد. اما یک توالت پیش ساخته به سادگی قابل انتقال به مکانی دیگر و استفاده مجدد است.

انواع کانکس سرویس بهداشتی چیست؟

انواع کانکس سرویس بهداشتی چیست؟

 کاربرد گسترده توالت‌های پیش ساخته سبب شده تا برای راحتی تشخیص و کاربرد، آنان را دسته‌بندی کنند. همین دسته کانکس‌ها بر مبنا الگوهای متفاوتی دسته‌بندی می‌شوند.

 انواع کانکس سرویس بهداشتی

در ادامه اشکال دسته‌بندی و گونه‌های گوناگون کانکس بر مبنا آن دسته‌بندی را خدمتتان ارائه خوا هیم کرد.

 انواع کانکس بر اساس تعداد چشمه

انواع کانکس بر اساس تعداد چشمه

 مهم‌ترین بخش‌بندی در کانکس خدمت بهداشتی، بر اساس تعداد چشمه است. تعداد چشمه به نوعی میزان کانکس را نیز انتخاب می کند و در واقع مهم‌ترین برهان در تحلیل بها کانکس است. تعداد چشمه کلیدی توجه به نیاز تعریف‌و‌تمجید می‌شود. یک چشمه یعنی واحد سرویس بهداشتی که می‌تواند مهم اعتنا به خواسته مشتری، توالت ایرانی یا این که فرنگی باشد. دو چشمه یعنی دو خدمت بهداشتی و … . کانکس‌های تک‌چشمه و دوچشمه جزو پرکاربردترین گونه های سرویس بهداشتی پیش‌ساخته به حساب می‌آیند.

conexe.ir

دیدگاهتان را بنویسید