کاندیدای۱۴۰۰ باید برنامه محور باشد

[ad_1]

یک عضو حزب مردم‌سالاری گفت: جلب اعتماد عمومی و برنامه محوری ضروری‌ترین اقدام جریان‌های سیاسی و کاندیداها در انتخابات پیش رو است.

داریوش قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهم تر از بحث گزینه احزاب و جریان‌های سیاسی برای رقابت در انتخابات پیش رو، توجه به خواست و مطالبات مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است. این انتخابات باید عملیاتی محور و دارای جذابیت باشد در غیر این صورت مردم به آن اقبالی نشان نمی دهند.

وی ادامه داد: به طور مثال آن چیزی من که به عنوان مشارکت در انتخابات مجلس سال گذشته دیدم حضور کم رمق مردم بود این در حالی است که سیاستمداران از الان باید فکری برای مشارکت حداکثری مردم برنامه داشته باشند.

این عضو حزب مردم سالاری با تاکید بر ضرورت برنامه محور بودن تمام جریان‌های سیاسی در انتخابات آتی گفت: احزاب، جریان‌ها و گروه‌ها باید برنامه های جذابی ارائه کنند و مردم این باور را داشته باشند رأیشان در تمام امور کشور تاثیر گذار است؛ این باور بخشی، مهم‌ترین عامل لازم جهت مشارکت مردم در انتخابات است.

وی افزود: من فکر می کنم انتخابات پیش رو بیش از شخص محوری باید برنامه محور باشد؛ کاندیدایی در میدان رقابت می تواند موفق باشد که برنامه‌هایی برای حل مشکلات کشور داشته باشند. ما امروز با چالش های اقتصادی، سیاسی و سیاست خارجی فراوانی رو به رو هستیم.

قنبری تصریح کرد: مهم تر از همه موضوعات مطرح شده ایجاد اعتماد میان مردم است؛ مردم باید بدانند رأی و انتخابشان تاثیر گذار است. همه ارکان نظام باید تلاش کنند تا اعتماد عمومی جلب شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید