چیست, جستجوگرها, و چگونه کار می کند ؟

[ad_1]

جای تعجب است که چگونه بسیاری از صاحبان کسب و کار وب سایت های ساخته شده اما آنها را نمی تلاش برای یادگیری در مورد چگونه وب سایت کار می کنند و چگونه رقابتی این موتور جستجو محیط زیست است. اگر شما در ساخت یک وب سایت, شما باید آن را به بهینه سازی برای موتورهای جستجو است.

چه جستجوگرها است ؟

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو.

آن است که برای بهینه سازی وب سایت خود را با کلمات کلیدی مرتبط به طوری که وب سایت شما می توانید بر روی آن خاص جستجوی عبارات و یا کلمات کلیدی. به عبارت دیگر وقتی کسی نوع در یک عبارت در موتور جستجو وب سایت خود را به نظر می رسد باید در میان لیستی از نتایج جستجو.

یک لحظه به فکر می کنم در مورد وب سایت خود را. مردم به چه نوع به یک موتور جستجو برای پیدا کردن محصولات یا خدمات خود را?

در حال حاضر فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما باید خاص که عبارت یا کلمه در وب سایت شما. در صورتی که کلمه کلیدی در وب سایت خود را به سادگی نمی خواهد به نظر می رسد در نتایج جستجو.

اولین گام خواهد بود برای تعیین کلمات کلیدی که مردم جستجو برای پیدا کردن نوع خود را از کسب و کار. سپس شما نیاز به اضافه کردن آن به وب سایت شما حدود 3 تا 4 بار. آن را نیز نیاز به نظر می رسد در توضیحات متا و تگ های متا.

علاوه بر این, شما نیاز به نوشتن محتوا برای هر صفحه به طوری که آن را پایبند به تمام موتور های جستجو بهینه سازی قوانین است. این شامل کلمه کلیدی در عنوان و پاراگراف اول. شما نیاز به انجام این کار برای هر صفحه وب. وجود دارد برخی از ابزارهای آنلاین است که شما می توانید با استفاده از کمک خواهد کرد که شما را به تعیین که آیا وب سایت شما بهینه سازی شده است. متناوبا شما می توانید از یک متخصص SEO این کار را برای شما.

به عنوان بخشی از جستجوگرها شما همچنین نیاز به ایجاد لینک به وب سایت خود را به صورت منظم. این یک راه هوشمندانه برای تبلیغ کسب و کار خود و به طور غیر مستقیم بیش از حد. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار است که شامل مثال آن را در دایرکتوری های کسب و کار و یا سایت های مقاله. جلوگیری از خودکار کامپیوتری پیوند ساختمان که در آن شما می توانید خرید به صورت فله لینک کلیک کنید. اگر موتورهای جستجو متوجه است که شما با استفاده از کامپیوتری به معنی انجام جستجوگرها آنها تعطیل می توانید وب سایت خود را.

بهینه سازی موتور جستجو است که اغلب بیش از نگاه چون شما فکر می کنم در مورد طراحی اما بدن از محتوا مهم تر است. اگر شما لازم نیست که مربوط به کلمات کلیدی در وب سایت خود شما نمی خواهد یافت.

نگاهی به زمان برای تجزیه و تحلیل وب سایت خود را از جستجوگرها نقطه نظر به طوری که شما به دست آوردن تمام مزایای داشتن یک وب سایت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید