چگونه یک دوچرخه ثابت مناسب بخریم؟

برای هر کدام از ما این مسئله پیش آمده است که برای تناسب اندام و یا شادابی خود بخواهیم دوچرخه سواری انجام دهیم، اما به خاطر مشغله کاری و گرفتاری های روزمره و یا نامساعد بودن آب و هوا امکان انجام این کار در بیرون از محیط خانه و یا در زمان مناسب از ما گرفته شده است. از میان انواع دوچرخه ثابت کدام یک برای ما مناسبتر است؟ به عنوان یک خریدار باهوش سؤالی که برایتان پیش میآید این است که کدام یک از این ویژگیها ارزش هزینه کردن دارند. دوچرخه ثابت نشسته: این مدل از دوچرخه برای افرادی ساخته شده است که دارای مشکل کمردرد و زانو درد هستند. دوچرخه ثابت نشسته تفاوت عمدهای دارد که باعث میشود استفاده از آن برای کسانی که مشکلات کمر و همچنین ستون فقرات دارند، راحتتر شود. همچنین کسانی که مشکلال حرکتی دارند مانند بیماران ام اس بسیار مفید می باشد. البته دوچرخه های باشگاهی معمولا وزن زیادی دارند و دوچرخه های خانگی سبک تر هستند. حمل و نقل آسان: نکته مهم دیگری که موقع خرید باید به آن توجه داشته باشید وزن دوچرخه ثابت است.

به هر حال، ما در اینجا راهنمایی را برای برخورداری از انتخابی مطمئن را ترتیب داده ایم، با پیلتن شاپ همراه باشید. پیشنهاد می شود در هنگام خرید دوچرخه ثابت، بیش از اینکه به قیمت آن توجه کنید، نیاز خود را در اولویت قرار دهید. در صورتی هم که قصد دارید تا به طور طولانی مدت از این تجهیز ورزشی استفاده کنید، گارانتی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از صحت و سلامت کالای مورد نیاز خود اطمینان کسب کنید. با توجه به نکاتی که گفته شد؛ می توانید دوچرخه ثابت مورد نظرتان را خریداری نمایید. اولین علت تفاوت به نوع دوچرخه برقی بستگی دارد که در عنوان پیشین مورد بحث قرار گرفت و متوجه شدیم دوچرخه ثابت ایستاده بسیار ارزانتر از یک دوچرخه اسپینینگ خواهد بود. دوچرخه ثابت باشگاهی: یکی از وسایلی که در باشگاه های بدنسازی طرفداران زیادی دارد دوچرخه ثابت می باشد. دوچرخه ثابت پروتئوس Proteus JBC 700 یک دستگاه بدنسازی خانگی تحت لیسانس کشور تایوان است. دوچرخه ثابت باشگاهی جزو دستگاههای پر طرفدار در سالنهای بدنسازی هستند. هستند. به طور کلی همه دوچرخه های موجود در فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ دارای کیفیت ساخت بالا، برند و گارانتی معتبر هستند.

همیشه در هنگام خرید به گارانتی و خدمات شرکت توجه کنید. ارتفاع 130 سانتیمتری در کنار عرض 50 سانتیمتر می تواند این وسیله ورزش هوازی را در هر کنار و گوشه خانه قرار دهد. متاسفانه این وسیله برای افرادی که دچار مشکل آرتروز هستند، همچنین خانم های باردار و افرادی که مشکل سیاتیکی دارند مناسب نیست. دوچرخه ثابت الکترومگنتی: مقاومت دستگاه یا همان شل و سفت شدن رکاب در این مدل به وسیله الکتریکی تغییر می کند و شما می توانید با فشار دادن یک دکمه به صورت خیلی ساده رکاب را شل یا سفت کنید همچنین تغییرات را می توانید درون مانیتور مشاهده کنید. برند ایرانی لطیفی و همچنین برندهای خارجی اسپینینگ، پاندا، اسپرتک، پاور مکس، پروتئوس، تاپ فیت، جانسون، جت استریم از مارک های خوب در زمینه خرید دوچرخه ثابت در بازار هستند. برخی از دوچرخه های ثابت موجود در بازار مجهز به صفحه نمایشگر مانیتور بوده و صفحه نمایشگر مانیتور این امکان را به شما می دهد تا در زمان دوچرخه سواری بتوانید زمان، کالری،مسافت، سرعت و ضربان قلبتان را بر روی صفحه نمایشگر مانیتور مشاهده کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۷ نمونه دوچرخه ثابت مقاوم، پرفروش و باکیفیت موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم.

این وسیله، به بهبود حافظه و عملکرد مغز کمک فراوانی کرده و سیستم ایمنی بدن را قوی می کند. با افزایش سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری ها مقاوم می شود. ورزش کردن با افزایش توان بدنی نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی دارد. هرکسی که اهل ورزش کردن باشد، دوست دارد که یک دوچرخه ثابت در منزل خود خرید دوچرخه ثابت از دیوار داشته باشد. مقاومت ماهیچه های شما را زیاد می کند و با دور کردن استرس سبب ترشح هورمون اندروفین می شود. سیستم مقاومت دوچرخه: دوچرخه های ثابت برخلاف دوچرخه های معمولی فاقد دنده می باشند. نوع برنامه دهی: حتما موقع خرید دوچرخه ثابت به سیستم برنامه دهی دستگاه توجه داشته باشید، برخی مدل ها فاقد سیستم برنامه دهی هستند. به طور کلی دوچرخه های ثابت باشگاهی و خانگی در سه نوع نشسته، ایستاده و اسپینینگ (Spinning) طراحی، تولید و روانه بازارهای ورزشی می شوند. رزان کالا، با فعالیت در زمینه فروش انواع دوچرخه ثابت، برندهای معتبری مانند: Kettler، VISION، HORIZON، CROSS FITNESS، LIVESTRONG، Johnson و… استفاده از این نوع دوچرخه برای افادی که مستعد کمر درد هستند. نوع اول مکانیکی و نوع دوم الکترونیکی. در مدل مکانیکی به وسیله یک پیچ به وسیله قدرت دست میزان قدرت رکاب مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید