چگونه به گوگل صفحه 1 رتبه بندی آلی

[ad_1]

SEO بالا رتبه بندی در گوگل دنبال اثبات شده گوگل تکنیک های بهینه سازی. شما را به پول آنلاین با برنده شدن در اینترنت استراتژی های بازاریابی هنگامی که شما ترکیب گوگل سایت و کلمه کلیدی بهینه سازی با موتور جستجوی گوگل ارتقاء وب سایت. که کلید به یک برنده استراتژی بازاریابی اینترنتی و چگونه به گوگل صفحه 1 رتبه بندی آلی.

SEO بهینه سازی وب سایت ترکیب 2 جستجوگرها استراتژی های بازاریابی اینترنتی. آنها شامل در صفحه کنترل شده توسط شما, و خاموش کردن صفحه کنترل توسط دیگران, عوامل است.

در صفحه نام دامنه خود را, html, ساخت, عنوان, برچسب ها و کلمات در صفحه خود را. صفحه خاموش دریافتی لینک لنگر متن لینک سایت های مرجع و رتبه صفحه خود را.

در اینجا راهنمایی در مورد آنچه شما می توانید کنترل کنید:

کلید واژه غنی برچسب عنوان نشان داده شده در خط در بالای مرورگر خود را. نوک خود را برای نوشتن آن برای ایجاد حس کنجکاوی و یا چنگ زدن به توجه است که مردم را تشویق به کلیک کنید.

شامل کلمات کلیدی خود را در اوایل و اغلب در محتوای صفحات خود را.

استفاده از متن لینک به صفحات دیگر در سایت خود.

استفاده از متن به عنوان اصلی خود را به ابزار ارتباطات.

آیا ساخت سایت به طور کامل با فلش به دلیل فلش سایت ها به طور کلی لازم نیست برای به دست آوردن رتبه بندی موتور جستجو.

آیا استفاده بیش از حد کلمات کلیدی زیرا ممکن است باعث مجازات.

استفاده از حروف درشت و کج (ایتالیک) انتخابی از آنجا که موتورهای جستجو ممکن است به بیشتر, وزن, که, اگر نه بیش از حد.

لینک در سایت خود.

انتخاب یک نام دامنه با یکی از کلمات کلیدی خود را در آن به دلیل چشم انداز این است که بیشتر احتمال دارد به کلیک بر روی آن کلمه.

استفاده از url های بدون علامت سوال و یا علامت نشانه از موتورهای جستجو نمادها متوقف هستند.

ساخت سایت های بزرگتر به جای چندین سایت یک صفحه.

اضافه کردن مطالب جدید به سایت خود را اغلب.

در اینجا راهنمایی در مورد آنچه شما می توانید کنترل:

در آن نگاه کنید به عنوان یک گرفتن 22. به عنوان وب همچنان به رشد موتورهای جستجو نیاز به بهبود راه برای ارزیابی و رتبه سایت. اصلی خود را ارزیابی ابزار در حال حاضر این است که نگاهی به ساختار لینک و پیج رنک. بر اساس این عوامل آن می رود دایره کامل و به آنها پاداش سایت های با رتبه بندی بالا.

موتورهای جستجو تصمیم گرفت از آن مهم تر به دنبال آنچه که دیگران گفت: در مورد سایت خود و نه آنچه شما می گویند. بر اساس قدرت خود را, لینک ها و محتوای آنها و سپس ممکن است پاداش رتبه بالاتر.

خط پایین: نگه داشتن آن ساده است. نه گرفتار با تلاش برای دستکاری در سایت خود لطفا به گوگل به خاطر آن همیشه کار نمی کند. ساده ایجاد محتوای بزرگ است که مردم می خواهید برای لینک. پس از آن که محتوا وجود دارد با تحقیق و با تماس با آن است که می تواند تکمیل وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید