[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک سند پر از اشتباهات املایی. این کاهش اعتبار سند خود را. اما به صورت دستی جستجو برای اشتباهات املایی در یک سند بزرگ نیز بسیار طاقت فرسا. بنابراین ما باید یک گزینه است که می تواند ما را بررسی کنید اشتباهات املایی سریع و کارآمد ؟

بله. شما می توانید با استفاده از آنلاین چکرز طلسم.

چرا استفاده از Spell Checker

زبان انگلیسی بسیار وسیع است. آن را ممکن است به یاد داشته باشید تمام کلمات. آن را می شود حتی سختتر با املای. حتی با تجربه ترین نویسندگان را اشتباهات املایی.

به صورت دستی چک کردن هر کلمه امکان پذیر نیست. می توان آن را جامع. فرض کنید شما نوشت: 5000 کلمه مقاله. شما نمی توانید به صورت دستی جستجو برای اشتباهات املایی در این مقاله است.

انسان در معرض خطا است. اگر شما به صورت دستی بررسی یک مقاله هیچ تضمینی وجود ندارد که مقاله خود را 100 ٪ درست است.

این است که در آن آنلاین spell checker به تصویر می آید. آنها را سریع, آسان و موثر در پیدا کردن خطا در مقاله خود را.

چگونه کار می کند ؟

وجود دارد سه روش که آنلاین spell checker می توانید با استفاده از خود را برای بررسی سند:

  1. آن را می توانید هر کلمه در سند خود را با یک فرهنگ لغت آنلاین است. این فرهنگ لغت شامل تمام کلمات در زبان انگلیسی است. هر کلمه که در آن حرف نابجا خواهد بود ویرایش طبق اطلاعاتی که در پایگاه داده بزرگ آنلاین.

  2. راه دیگر این است که برای آموزش سیستم خود را به پیدا کردن اشتباه کلمه طبق قواعد دستوری. آن را می توانید از علامت “یک” اگر شما با استفاده از “الف” در کلمات شروع با یک واکه صدا. آن را همچنین می توانید با استفاده از همآوا به ویرایش مقاله خود را. مانند اشتباه در استفاده از “نوشتن” جای “حق”.

  3. راه نهایی برای ایجاد قوانین برای خود طبق داده های آماری. این سیستم استخدام یک مقدار زیادی از داده ها را در چارچوب قوانین خود را برای چک کردن غلط های املایی.

چه فرمت می تواند به شما استفاده از?

آنلاین ترین جستجوگر می توانید کار با انواع فرمت های. بالاتر تعدادی از فرمت های از آن را می تواند اداره کند محبوب تر و مفید خواهد بود.

  • اساسی راه خود را به کپی سند و چسباندن آن را به آنلاین spell checker. این روش مجاز است تقریبا تمام آنلاین spell checker.

  • برخی از سیستم عامل اجازه می دهد تا شما را به یک آدرس است که می تواند برای بررسی تمام اشتباهات املایی.

  • بسیاری از سیستم عامل به شما اجازه می دهد برای آپلود a.doc or.docx فرمت های. می توان آن را کمی بیشتر اجازه می دهد.pdf and.jpg فرمت های به عنوان به خوبی.

  • تنها چند آنلاین spell checker اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن Google Docs, Dropbox URL.

چه هستند مزایای Spell Checker

با استفاده از یک spell checker تبدیل شده است ضروری است. آن است که مورد استفاده توسط معلمان مدرسه به بررسی تکالیف ارائه شده توسط دانش آموزان خود را. این کمک می کند تا آنها را به درجه دانش آموزان به سرعت و موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

گسترده این ابزار آنلاین ارائه دو مزایا: اولا تمام اشتباهات برداشته و بدون اتلاف وقت و آن را موجب صرفه جویی در تلاش مورد نیاز برای ویرایش این مقاله است.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *