چگونه برای کشتن یک وب سایت

[ad_1]

وجود دارد راه های مختلف برای کشتن یک سایت درست مثل راه های مختلف وجود دارد به پوست گربه. آن است که اساسا آسان اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به اندازه کافی شجاعت آن را انجام دهد که به اعتقاد من بسیار آسان است. ضعف قلب می تواند هرگز چنین چیزی است که چرا آنها تا پایان در قطره قطره شدن. آنها نمی دانند که به اندازه کافی. Nah بیشتر احتمال دارد آنها را به اندازه کافی شجاعت.

اول خود را کشتن و هیجان انگیز آن خواهد بود مانند اعتیاد شما همیشه ولع مصرف برای اطلاعات بیشتر. گونی اخلاق موضوع, نام بازی زنده ماندن است. جهان آنلاین است که بی رحمانه آن جنگل خارج وجود دارد! انواع جرم و جنایت فراوان در جهان آنلاین از ساده سرقت به خانه می شکند و در نهایت قتل است. هیچ کس گرفتار می شود چرا که مجرمان می دانید که چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود آنها کارشناسان و افتخار از آن است.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید برای کشتن وب سایت شما:

1. اشتراک مزارع و وب, حلقه, ارسال سایت خود را به رایگان برای همه وب سایت های لینک به وب سایت های ممنوع. مناسب و معقول SEO تحلیلگر می داند که لینک دادن به سایت های بد مانند مزارع, وب سایت حلقه و رایگان برای همه سایت بسیار بد است و می تواند به معنای واقعی کلمه به معنی مرگ برای وب سایت خود را. بنابراین وجود شما آن را یک راه بسیار آسان برای کشتن یک وب سایت است.

2. هدیه دادن یک راه به بیرون لینک کلیک کنید. شما احساس سخاوتمندانه با رتبه 8 چرا شما نمی شود ؟ بنابراین شما فریاد به کل جهان آنلاین است که شما به رایگان برای همه یک طرفه لینک های ظاهری با “nofollow”. عنوان خبر نشت کردن صدها نفر و شاید هزاران نفر را به شما درخواست لینک کلیک کنید برای رفتن به آنها لینک های آنها نشان می دهد چگونه سخاوتمندانه شما. مرگ خونریزی مطمئن مرگ است. قبل از اینکه شما آن را می دانم, شما خواهد شد نیاز به انتقال خون با تمام رتبه خونریزی شما انجام می دهند. شما برو با انتقال خون? نوچ فقط آن را همه دور و قبل از شما آن را بدانید وب سایت دیگر مرده است.

3. به روز رسانی نمی کند, نمی, ارسال, انجام هیچ چیز نیست. اجازه دهید وب سایت شما بود, اجازه دهید آن را یک اردک نشسته فقط یکی دیگر از سایت. آن را یک فرایند آهسته است اولین چیزی که شما از دست دادن بازدید کنندگان خود را بعد رتبه بندی خود را قبل از شما آن را بدانید شما خواهد بود هیچ کس غیر نهاد. آن را نمی ممکن است مرگ اما آن سرنوشت بدتر از مرگ خود را.

شما بروید وجود دارد, مردمی, سه گواهی راه از کشتن وب سایت خود را. مهم نیست که اگر شما های بی شماری را صرف خوابی فکر کردن در مورد آنچه برای نوشتن و نه صرف صدها و حتی هزاران دلار در میزبانی وب و تبلیغات خود پول خود را به سوزاندن. اگر شما می خواهید برای رفتن بر روی یک ولگردی و قانونی شکنی کشتار رفتن را بیشتر وب سایت, بهینه سازی آنها صرف پول در آنها و سپس آنها را بکشند.

برای کسانی که عشق خود را به وب سایت های مراقبت از آنها و هرگز انجام هر یک از موارد فوق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید