چگونه برای نوشتن یک مقاله و دریافت هزاران نفر از نمایش ها از گوگل جستجو کنم ؟

[ad_1]

آن را به سختی طول می کشد 20 دقیقه برای نوشتن یک مقاله کوتاه در حدود 700 کلمه اما رانندگی ترافیک موتور های جستجو به مقالات شما نیاز به مهارت های عالی در نوشتن و دانش پایه جستجوگرها. این مقاله به شما می آموزد که برخی از چیزهایی که ضروری به دنبال به منظور آن را به کار.

وجود دارد دو نوع از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو: on page SEO و off page SEO

اجازه دهید ما برای اولین بار نگاهی به برخی مفاهیم مهم در مورد on-page SEO

On-page SEO Tips

در صفحه جستجوگرها بهینه سازی است که شما می توانید انجام دهید در حالی که شما در حال نوشتن مطالب خود را. من قصد ندارم به بیشتر مسائل فنی در اینجا قصد ندارم به بحث در مورد html یا. داشتن مبتدیان در ذهن من می خواهم به بحث در مورد چیزهایی که آسان به درک.

1. عنوان مقاله: این مهم ترین محل که در گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگر به نظر می رسد برای کلمه کلیدی است که یک فرد نوع در موتور جستجو. اگر خواننده جستجو برای ‘خرید تلسکوپ, نکاتی’ و سپس مقاله ای با عنوان ‘8 نکته موثر برای خرید بهترین تلسکوپ’ به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفته شود به عنوان یک صفحه مربوطه توسط موتورهای جستجو است.

نوشتن یک عنوان است که نه تنها شامل کلمات کلیدی خود را, اما همچنین بسیار جاذب است.

2. مقاله توضیحات: این دومین جایی است که یک موتور جستجو به نظر می رسد برای کلمات کلیدی. نمی هر گونه استفاده از کلمات غیر ضروری در اینجا از آنها را رقیق چگالی کلمات کلیدی در توضیحات. سعی کنید به نگه داشتن خود را شرح کوتاه با دو یا سه جمله و به طور خلاصه آنچه شما می رویم به بحث در مورد در مقاله خود را.

3. مقاله بدن: مقاله بدن باید تحقق این وعده است که شما ساخته شده است در توضیحات خود را و خود را به عنوان. اگر مقاله خود را با عنوان ‘8 نکته موثر برای خرید بهترین تلسکوپ’ پس خواننده باید بدانید که چگونه به خرید یک بهترین تلسکوپ برای او هنگامی که او به پایان رسید خواندن این مقاله. مقاله شما باید کلمات کلیدی مرتبط با یک تراکم 2.5% -5% از کل تعداد کلمه از مقاله است. مراقبت به بیش از بهینه سازی با بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی به عنوان این ممکن است منجر به ممنوع بودن توسط گوگل برای تمرین SEO کلاه سیاه و سفید.

فرمت مقالات خود را به خوبی با استفاده از پاراگراف های کوتاه و شامل تصاویر مربوطه در صورت امکان. طول و یا مجموع تعداد کلمه از ماده است که معمولا مهم نیست اما چقدر شما می توانید می گویند در مورد این موضوع چیزی است که واقعا شمارش است.

به مطالب خود را حتی بیشتر موثر است بهتر است برای انجام یک تحقیق بر روی کلمات کلیدی مرتبط و موضوع خود را قبل از اینکه شما شروع به نوشتن.

Off-Page SEO Tips

خارج از صفحه جستجوگرها بهینه سازی است که شما می توانید پس از خود را در صفحه زندگی می کنند. خارج از صفحه جستجوگرها است که عمدتا در مورد گرفتن بک لینک. بیشتر مربوط به لینک شما از سایت هایی که پیج رنک بالاتر بیشتر از آن خواهد شد افزایش رتبه صفحه از صفحه خود را.

گرفتن بک لینک می توان با وبلاگ اظهار نظر, انجمن, ارسال, خرید, لینک های رسانه های اجتماعی فیس بوک و غیره. اگر شما مطالب خوب و قانع کننده و سپس وب سایت استاد ممکن است لینک به صفحه خود را با تصمیم خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید