چگونه برای به دست آوردن یک مسنجر رایگان برای ارزیابی دامنه و سایت

[ad_1]

اگر شما می خواهید بدانید که چقدر خانه خود را به ارزش وجود دارد تعدادی از ابزارهای آنلاین است که شما می توانید مرجع. به طور مشابه, وجود دارد تعدادی از سایت ها برای تعیین ارزیابی های مجازی املاک و مستغلات – نام دامنه.

آنلاین ارزیابی سایت ها به شما کمک کند تعیین قیمت از نام دامنه خود را. در حالی که هیچ ابزار و یا فرمول می تواند یک مقدار دقیق برای یک خانه یا یک نام دامنه آنها می تواند کمک به ارائه یک ballpark را برآورد. ما باید درک کنند که هیچ الگوریتم می تواند 100% با دقت به هر دامنه دقیق آن را به ارزش. قیمت تا حد زیادی بستگی به مردم چقدر آنها حاضر به پرداخت و چگونه بسیاری از مردم علاقه مند در به دست آوردن نام دامنه خود را بر آن ارزش و توانایی آن را به فروش برساند.

دامنه ارزیابی الگوریتم های

متاسفانه هیچ فرمول به دست آوردن چگونه بسیاری از مردم می خواهم به خرید یک نام دامنه خاص و یا وب سایت. بنابراین ما نیاز به تکیه بر ارزیابی الگوریتم های.

چگونه می توانم دامنه ارزیابی سایت ها می آیند تا با یک لحظه ارزش برای سایت من?

برخی از ارزیابی الگوریتم در درجه اول بر اساس کلمه کلیدی از جمله معیارهای قبلی اطلاعات فروش و هزینه هر کلیک و اطلاعات تنها مشکل با این فرمول این است که آن را برای تنظیم ترافیک و خالص محتوای یک وب سایت است. اگر شما یک دامنه پارک شده بدون ترافیک و یا محتوای سپس به دنبال یک سایت با این فرمول این است که بهترین راه برای رفتن..

شاید شما علاقه مند در فروش وب سایت خود را که در حال حاضر به ارمغان می آورد ترافیک از همه کار سخت خود را. اگر این مورد است, سپس شما می توانید به دنبال یک دامنه ارزیابی و سایت تجزیه و تحلیل وب سایت است که فراهم می کند یک مقدار بر اساس وب سایت شاخص های عملکرد مانند Alexa traffic rank عقب-لینک و پیج رنک گوگل.

بدون در نظر گرفتن بسیاری از فوری دامنه ارزیابی شرکت های ارائه اطلاعات کافی است که شما را به استفاده شما نیاز به خرید و یا فروش های ویژه که نام دامنه یا وب سایت.

در اینجا یک لیست از عوامل است که شما باید همیشه به دنبال که با توجه به خرید و یا فروش مجازی املاک و مستغلات…

عوامل به دنبال هستند که در دامنه ارزیابی:

گزارش درآمد

بازگشت لینک

دامنه Info

رتبه صفحه

SEO

گزارش ترافیک

رتبه وب سایت

وب سایت نمرات

وب سایت تجزیه و تحلیل

اطلاعات ایمنی

رسانه های اجتماعی

DNS

میزبانی اطلاعات

IP اطلاعات

سرعت صفحه

SEO, گزارش

اطلاعات سرور

تجزیه و تحلیل لینک

متا جستجو

موتور جستجو شاخص (Google, Yahoo & Bing)

رتبه الکسا

FB, سهام و نظرات

توییتر تعداد (توییت)

لینک سهام

خوشمزه سهام

Google+

دامنه رایگان ارزیابی ممکن است 100 ٪ دقیق است اما آنها قطعا بازوی شما به اندازه کافی از حقایق است که اجازه خواهد داد که شما را به تصمیم گیری تحصیل در این که آیا شما خرید یا فروش که نام دامنه / وب سایت…

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید