چه جستجوگرها است ؟

[ad_1]

پس از صحبت کردن با دیگران در این زمینه خود را و یا جستجو در اینترنت شما احتمالا در سراسر مدت: SEO. این کوتاه است البته برای بهینه سازی موتور جستجو. شما احتمالا خود را پرسید: “چه جستجوگرها است؟”

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو است که به سادگی فرایند گرفتن وب سایت خود را رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو از طریق طبیعی و یا بدون مزد نتایج جستجو. به عبارت دیگر نمی پرداخت (پرداخت هر کلیک) نتایج در خارج ستون. این مهم است زیرا در صورت از اینترنت در حال تغییر است. با بیش از 75 درصد از شرکت های کوچک و بزرگ در حال حاضر آنلاین است وجود دارد افزایش در رقابت و سهم بازار برای موتور جستجو موقعیت. هدف شما باید داشتن وب سایت خود را قرار داده شده در بالا ده موقعیت خود را در موتورهای جستجو عمده مانند گوگل, یاهو و بینگ. گوگل البته در حال حاضر دارای بیش از 60 ٪ از تمام جستجوهای آنلاین. بنابراین این باید هدف اصلی خود را در جستجوگرها کار می کنند. مطالعات نشان می دهد که اکثر مصرف کنندگان را به ندرت فراتر از این سرمایه گذاری بالا در هنگام انجام یک جستجوی آنلاین.

نگه داشتن در ذهن, اما, SEO انجام می شود به سادگی با ایجاد یک وب سایت و میزبانی آن را آنلاین. بسیاری از شرکت های بزرگ پرداخت مبالغ زیادی از پول را به مطمئن شوید که سایت خود را باقی می ماند در بالای صفحه. اگر چه بودجه های کوچکتر ممکن است اجازه می دهد تا برای این نوع اختصاص داده شده, جستجوگرها, خدمات, این به آن معنا نیست سایت های کوچکتر نمی تواند هنوز هم کسب رتبه خود را. یا در خود و یا از طریق جستجوگرها حرفه ای, مطمئن شوید که سایت خود را با کیفیت خدمات SEO-با هدف گرفتن سایت خود قرار داده و بالاتر در موتورهای جستجو. این ضروری است برای رشد وب سایت شما و کسب و کار.

اکثر کارشناسان جستجوگرها را با استفاده از دو روش می توانید سایت خود را بالا قرار داده شده در موتورهای جستجو: در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها. به طور معمول در جستجوگرها-صفحه شامل ویرایش محتوای یک سایت برای اطمینان از آن است که به درستی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو است. یکی دیگر از تاکتیک رایج است پیوند ساختمان است. اگر چه خاموش-صفحه روش ها ممکن است متفاوت باشد link-ساختمان یک عنصر مشترک است. چگونه خود را در جستجوگرها حرفه ای تصمیم به ساخت آن لینک را متفاوت خواهد کرد. Common white-hat SEO روش شامل فروم پست وبلاگ اظهار نظر و بازاریابی مقاله است.

برای اولین بار در اواسط دهه 1990 طبیعت SEO تغییر کرده است و همچنان به تکامل با شبکه جهانی وب است. به عنوان جستجوگرها بهبود خواهد شد تا کاربر تجربه جستجو در اینترنت. بنابراین آنچه را که درست پاسخ به “چه SEO” سوال ؟ کاملا به سادگی آن ضروری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید