[ad_1]

تجربه مشتری می تواند کلیدی کسب و کار تفاوت در سال های آینده. برندها و کسب و کار تصمیم گیرندگان خدمات به مشتریان تحلیلگران و پژوهشگران در سراسر جهان به اشتراک گذاری این نظر رایج که آن را می آید به بررسی راه هایی برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در بازار است. همان تلاش در بر داشت بازتابی در سیب طرز عمل در انعقاد WWDC 2016. با اعلام iOS 10 است که انتظار می رود به بازار با سقوط از سال اپل قصد دارد تا سوخت خود را تجربه مشتری استراتژی و بزرگتر تاثیر در بازار است. غیر قابل انکار آن را نمی خواهید به تحقق بدون حمایت فعال از هر Swift برنامه شرکت توسعه و توسعه تیم است.

بیایید نگاهی به برجسته منابع در دسترس ساخته شده توسط این شرکت در آخرین IDE (محیط توسعه مجتمع) یعنی Xcode متعلق 8.0 Beta به نفع توسعه iOS 10-برنامه های سازگار.

منبع ویرایشگر پسوند

Xcode متعلق به 8 می افزاید: حمایت برای Xcode متعلق به ویرایشگر منبع پسوند. نرم افزار پسوند اضافی ارائه دستورات در Xcode متعلق به ویرایشگر منو. این پسوند می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تغییر متون و انتخاب مناطق. سریع برنامه توسعه دهندگان ممکن است با استفاده از Xcode متعلق به منبع ویرایشگر فرمت هدف الگو در macOS درخواست الحاقات بخش قبل از شروع هر پروژه.

رابط ساز

مهاجرت به طرح خودکار آسان تر است با ساخته شده است در رابط ساز. دیگر یک توسعه دهنده است که نیاز به تولید ضمنی محدودیت برای نمایش بدون محدودیت. او همچنین می توانید زوم در داخل و زوم کردن رابط کاربری در سراسر iOS tvOS و watchOS و همچنین ویرایش و برنامه نویسی. Xcode متعلق به 8 ارائه می دهد به طور کامل دوباره طراحی گردش کار برای کار با صفت تغییرات (به عنوان مثال اندازه کلاس ها) و نعمت طراحی UI در شرایط واقعی دستگاه اندازه به جای استفاده از عمد انتزاعی مستطیل. بوم اجازه توسعه دهندگان تماشای تعاملات بین iOS انداز به عنوان آنها ظاهر می شود در زمان اجرا از جمله دقیق ترکیب از UIVisualEffectView.

در زمان اجرا عفونی

Xcode متعلق به ارائه یک موضوع جدید ضد عفونی کننده ویژگی به کمک سریع توسعه دهندگان با کامپایلر ابزار دقیق و زمان اجرا نظارت. این کمک خواهد کرد که در تشخیص و از بین بردن اطلاعات نژادها و دیگر همزمانی اشکالات در سریع یا Objective-C برنامه. آن را همچنین می توانید گرفتن حافظه فساد اشتباهات است که باعث شده با استفاده از انواع مانند UnsafeMutablePointer.

تجزیه و تحلیل استاتیک

این کمک می کند تا در بررسی nullability نقض در هر دو تهاجمی و کمتر تهاجمی سطوح. بیشتر تهاجمی سطح بررسی nullability نقض حقوق بشر در تمام تماس های. از آن باقی می ماند فعال به طور پیش فرض برای پروژه های جدید است. کمتر تهاجمی سطح چک برای nullability نقض حقوق بشر در تماس به پروژه هدر. اما نتواند آن را به انجام این کار با سیستم هدر.

زمین های بازی

Xcode متعلق به زمین بازی با هدف macOS را در حال حاضر اجرا با منبع باز سویفت toolchains از Swift.org. اما زمین بازی هدف قرار دادن سیستم عامل iOS یا tvOS خواهد تکیه بر Xcode متعلق 8.0 toolchain. تگ ویدئو در ارتباط با زمین های بازی نیز ارائه پشتیبانی از راه دور به آدرس.

امیدوارم که این آخرین IDE در ارتباط با قدرتمند سویفت 3.0 زبان کمک خواهد کرد که سریع شرکت های توسعه نرم افزار و توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های با کیفیت مطابق با نیازهای مشتریان خود را. غیر قابل انکار تمرکز نباید رقیق کردن آسایش و راحتی کاربران نهایی به عنوان اپل در حال رفتن به گرفتن هر گونه آمار در این جبهه.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *