چه بهینه سازی موتور جستجو چیست ؟

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو, همچنین شناخته شده به عنوان جستجوگرها است که در اصل بخشی از هنر و علم است. اجازه بدهید شما را به تعریف من از آن و شرح مختصری از چگونه آن را انجام داده و نه از بدنش و یا به سادگی ارسال تعریف شخص دیگری.

قبل از اینکه من به تعریف من, من می خواهم به مطمئن شوید که من به ذکر است آنچه در این موتور جستجو است. موتور جستجو برای پیدا کردن مطالب است که نزدیک ترین مسابقات است و بیشتر مربوط به چه شخص نشسته در کامپیوتر است جستجو به دنبال است.

چطور موتورهای جستجو کار این است که یک موضوع برای یک روز دیگر اما کافی است بگویم که مردم بیشتر احتمال دارد به استفاده از یک ارائه می شود که نتایج مربوطه بیش از یکی که ارائه می شود که فقط به ارائه نتايج. را حس ؟

به نظر من در جستجوگرها است که مطمئن شوید که وب سایت خود یا صفحات وب, مسابقه, به عنوان نزدیک که ممکن است آنچه در چشم انداز خود را در صنعت/بازار/تو رفتگی در دیوار در حال جستجو برای هر زمان که چشم انداز خود را می رود به یک موتور جستجو است. هدف این است که وب سایت خود را نشان می دهد تا به عنوان بالا که ممکن است در صفحات نتایج موتور جستجو با نام مستعار serps برای عبارت داده شده.

که آیا این نوع کار می کند ؟

یک آژانس بازاریابی آنلاین انجام خواهد شد این نوع کار را برای شما. برخی از سازمان ها ترجیح می دهند به تماس خود را بهینه سازی موتور جستجو شرکت, اما این همه اساسا همان چیزی است.

چگونه انجام می شود ؟

مرحله 1 است به انجام چیزی به نام “پژوهش و کلمه کلیدی.” چه پژوهش و کلمه کلیدی است پیدا کردن آنچه که مردم کلمات در حال تایپ در موتورهای جستجو هر زمان که آنها انجام یک جستجو داده می شود.

گوگل, بینگ, یاهو! موتورهای جستجو در میان دیگران همه در جمع آوری و انتشار این کلمه داده در کل. ما نمی توانید بگویید آنچه شما در تایپ, اما ما تماس بگیرید و بگویید که اکثریت مردم به دنبال X در تایپ Y کلمه کلیدی در هنگام انجام جستجوی خود را.

گام بعدی آن است که برای بهینه سازی سایت خود را برای کلمات کلیدی است که مردم در حال تایپ کردن در زمانی که آنها به دنبال چیزی مربوط به آنچه شما انجام دهد. این است که به نام “در بهینه سازی سایت” به خاطر آن انجام می شود را در سایت خود.

چه چیز دیگری شما را با کلمات کلیدی شما در پیدا کردن?

قدم بعدی بازاریابی آنلاین خود را با آژانس انجام خواهد شد که به “سایت” و بهینه سازی لینک با اشاره به وب سایت خود را. اگر وجود دارد هیچ لینک اشاره به سایت شما در موتورهای جستجو هستند به احتمال زیاد به شما در پیدا کردن در هر زمان به زودی. علاوه بر این لینک اشاره به سایت خود را نیز باید شامل کلمات کلیدی خود را برای کمک به موتورهای جستجو پیدا کنید.

ارز از وب چیزهایی هستند که به نام “لینک های ورودی” یا IBL. نه سندرم روده تحریک پذیر اگر چه گرفتن مناسب لینک های ورودی داده شده سوء هاضمه به بسیاری از یک متخصص SEO, اما من پرت شدن.

بهترین لینک های آمده از “معتبر” با اشاره صفحات با مقدار زیادی از قدرت از وب سایت ها در “محله های خوب” و شامل کلمه کلیدی خود را در متن لینک. بدترین نوع لینک می آید از یک spammy وب سایت میزبانی با یک دسته از دیگر spammy وب سایت با spammy لینک اشاره به سایت شما.

با چه سرعتی کار می کند ؟

نه خیلی سریع. گاهی اوقات شما می توانید به طور قابل توجهی افزایش رتبه بندی خود را با برخی از ترفند کوچک در یک دوره کوتاه از زمان. اکثر نتایج پایدار زمان را, به خصوص اگر شما در یک شلوغ تو رفتگی در دیوار و یا اگر سایت شما جدید است و یا اگر سایت شما تا به حال شده است قبل از هرزه نگاره.

اگر شما نیاز به ترافیک در حال حاضر “پرداخت هر کلیک (PPC) تبلیغاتی ممکن است یک گزینه برای شما, اما اصول SEO هنوز هم حاکم بر خود استراتژی های PPC.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید