[ad_1]

هر چند در جستجوگرها-صفحه داده شده است بیشتر تاکید می کند که در مقایسه با خارج از صفحه جستجوگرها اما کارشناسان جستجوگرها می گویند که هر دو در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی باید دست به دست. در این مقاله ما می رویم به توصیف چرا خارج از صفحه بهینه سازی است که هنوز هم مهم فاکتور رتبه بندی برای هر وب سایت کسب و کار.

آنچه که در خارج از صفحه جستجوگرها?

هنگامی که کسی اشاره اصطلاح “خارج از صفحه” مردم استفاده می شود به فکر می کنم در مورد پیوند ساختمان. اما آن است که بسیار فراتر از فقط پیوند ساختمان. به طور کلی در شرایط خارج از صفحه جستجوگرها است که یک مجموعه ای از ارتقاء فعالیت های انجام شده برای بهبود رتبه وب سایت در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERPs). On-page SEO انجام می شود در وب سایت مرز, که شامل وظایف مانند مناسب ساختار URL, بارگذاری سریع صفحه کاربر پسند 404 صفحات دوستانه همراه صفحه و بیشتر.

از سوی دیگر خارج از صفحه بهینه سازی اشاره به فعالیت های انجام شده فراتر از مرزهای سایت که شامل ساختمان پیوند های اجتماعی, فیس بوک, رسانه های اجتماعی, بازاریابی, بازاریابی محتوا, و بیشتر.

به همین دلیل است که خارج از صفحه جستجوگرها بهینه سازی مهم است ؟

به یاد داشته باشید کلمه “کیفیت” همیشه. موتورهای جستجو عاشق با کیفیت تنها و مجازات با کیفیت پایین, وب سایت است. موتورهای جستجو در حال پیچیده و به اندازه کافی هوشمند به افتراق تاکتیک سوء استفاده و می تواند ممنوعیت وب سایت خود را. این است زیرا آنها می خواهند به ارائه بهترین نتایج به جستجوگران. برای این کار در نظر آنها در صفحه و خارج از صفحه عواملی.

اگر شما در حال اجرا یک وب سایت بسیار عالی با مطالب و اطلاعات مفید و سپس موتورهای جستجو نمایش داده خواهد شد شما را در مقابل جستجوگران. اما شما باید به تلاش برای تبدیل شدن به قابل مشاهده به مشتریان و آن را آسان برای موتورهای جستجو به صفحات وب خود را crawled سریع تر است. موثر و با کیفیت خاموش-صفحه فعالیت ها بزرگ همکاران نسبت به رتبه بندی بالا از صفحات وب خود را. اما مطمئن شوید که همه خود را خارج از صفحه بهینه سازی مبارزات و تلاش های با کیفیت بالا و مفید برای مشتریان بالقوه خود را.

مزایای Off-Page SEO را برای صاحبان وب سایت

این مزایا شامل موارد زیر است:

افزایش رتبه بندی شما: رتبه بندی بالا به معنی ترافیک بیشتر. خارج از صفحه کمک می کند تا شما رتبه بالاتر در SERPs.

افزایش رنک: رتبه صفحه یک شماره است که محدوده بین 0 -10 و نشان می دهد اهمیت وب سایت خود را برای موتورهای جستجو. خارج از صفحه کمک می کند تا شما در رسیدن به یک رتبه صفحه بهتر.

شما قرار گرفتن در معرض بیشتر: یک وب سایت در بالای رتبه بندی می شود بیشتر کلیک بازدید کننده بیشتر و قرار گرفتن در معرض بیشتر به مخاطبان هدف.

موثر ترین Off-Page بهینه سازی تکنیک های

ساختمان پیوند است که محبوب ترین و موثر ترین روش off page SEO. به یاد داشته باشید, شما باید برای به دست آوردن لینک, اما لازم نیست به آنها را خرید. ایجاد کیفیت بالا و لینک به معنی جمع آوری رای بیشتر برای دور زدن رقبای خود و رسیدن به رتبه بهتر در SERPs. مدیران سایت معرفی شده اند به روش های مختلف از ساختمان لینک برای افزایش تعداد لینک برای وب سایت شما در اینترنت است. برخی از محبوب ترین راه های زیر شرح داده شده:

دایرکتوری وبلاگ ها: وبلاگ خود را نیز مهم خود را در صفحات وب است که ارائه اطلاعات به مشتریان بالقوه خود را. شما می توانید قرار گرفتن در معرض به وبلاگ خود را با ارسال آنها را به بالای وبلاگ, دایرکتوری وب سایت های. شما با ثبت وبلاگ خود در این سایت را ترک کنید و یک لینک در پایین و یا در داخل محتوای یک طبیعی به دنبال راه. این راه شما ایجاد یک بسیار مفید لینک به وب سایت خود را.

امضا انجمن: استفاده از فروم بحث را به لینک های خود را. اما, مهم است که برای پیوستن به وب سایت های که مربوط به شما و نظرات مفید تنها. قرار دادن لینک در امضا و پروفایل لینک فقط. مطمئن شوید که مشخصات خود را جوهر کلمه کلیدی بهینه سازی شده است.

وبلاگ اظهار نظر: بسیار شبیه فروم های ارسال و ویرایش شما در پست مفید نظرات به وبلاگ های مربوط به کسب و کار شما. به جای ارسال با نام واقعی خود را, شما همچنین می توانید با استفاده از کلمات کلیدی. وبلاگ اظهار نظر کمک می کند تا افزایش ترافیک خود را به شما لینک کیفیت و ارائه شما گسترده تر خوان پایه.

دایرکتوری مقاله: این مهم است offpage SEO فعالیت است. ارسال مقالات آموزنده برای رتبه بندی بالا دایرکتوری ها مقاله. مطمئن شوید که شما را به نوشتن تازه و اصلی محتوای مقاله در حالی که اجتناب از محتوای ریسندگی و محتوای تکراری.

محتوای به اشتراک گذاشته دایرکتوری ها: به اشتراک گذاری محتوا نیز یکی از محبوب ترین Off-page بهینه سازی تکنیک های. چند سایت مانند HubPages مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن و انتشار محتوا; و شما می توانید ترک جوهر به وب سایت خود را در محتوا.

تبادل لینک طرح: از طریق استفاده از تبادل لینک با طرح شما می تواند یک ترافیک بسیار هدفمند به وب سایت خود را. منطق ساده است: شما در تماس با مدیران سایت های دیگر. از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن لینک خود را در وب سایت خود و انتشار لینک خود را در وب سایت خود را. شما باید برای پیدا کردن خوب تبادل لینک همکاران.

به یاد داشته باشید, ساختمان پیوند است که در مورد مقدار و اما کیفیت لینک است. یک لینک خوب است که اراضی جستجوگران در صفحات وب که در آن آنها مفید باشد و بهترین اطلاعات را به عنوان راه حل برای مشکلات خود را. غیر از این دیگر خارج از صفحه بهینه سازی تکنیک های وبلاگ نویسی خوش آمدید, نشانه های اجتماعی, رسانه های اجتماعی و بیشتر. پس off-page SEO به همان اندازه مهم است مانند در صفحه تلاش.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *