چرا وب سایت ها هنوز هم مربوطه در سال 2017

[ad_1]

وجود دارد به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از شرکت های که کار متوقف شد در وب سایت خود را و تمرکز بر دیگر عناصر بازاریابی اینترنتی است. برخی از شرکت ها احساس می کنید وب سایت خود را تولید نمی کند درآمد است که آنها می خواستند و آنها هستند که بیشتر از طریق رسانه های اجتماعی. در حالی که ممکن است این مورد مهم است که شما آگاه هستند که داشتن یک وب سایت است که هنوز هم بسیار مرتبط در سال 2017.

اخیر سرمایه یک نظر سنجی شناسایی شده است که از چهار صد کسب و کارهای کوچک تنها پنجاه و شش درصد از آنها تا به حال یک وب سایت است. بیشتر کمتر از سی درصد از کسانی که وب سایت تلفن همراه بهینه شده است.

در حال حاضر اگر شما نگه داشتن چشم خود را بر روی بهینه سازی موتور جستجوی اخبار و یا شما را تبدیل به یک حرفه ای شرکت بهینه سازی موتور جستجو برای کمک به, سپس شما می دانید که گوگل پرداخت بسیار نزدیک با توجه به سایت های تلفن همراه بهینه سازی شده و به آنها رتبه بالاتر محلی در نتایج جستجو. این است که دقیقا چه می خواهید انجام دهید اگر شما می خواهید به ماندن است که یک گام جلوتر از همه رقبای خود را در حال حرکت رو به جلو است.

علاوه بر این در حالی که شما ممکن است احساس کنید که رسانه های اجتماعی بهترین دوست شما است و آن را به شما می دهد فرصتی برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر است که خوب است اما در همان زمان شما نیاز به دانستن است که شصت و سه درصد از مشتریان که خرید را به تکیه بر روی یک وب سایت برای اطلاعات. اکثر خریداران خود را ببینید, Facebook, مشخصات و محصول آنها علاقه مند به آنها را به بازدید از سایت خود را به یادگیری بیشتر در مورد شما و محصول خود را قبل از ارتکاب به خرید.

شما همچنین پیدا کنید که نود و پنج درصد از مشتریان خود را با تکیه بر اینترنت در هنگام جستجو. آنها را با استفاده از یک یا همه از موتورهای جستجو برای پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال. وب سایت شما نیاز به بهینه سازی شده برای رسیدن به مخاطبان خود را با اطلاعات محلی, جالب و آموزنده, با کیفیت بالا محتوا و کلمات کلیدی برای جذب مخاطبان خود را.

Google برای کسب وکار من مشخصات مهم ترین انتخاب شما می توانید برای شرکت خود را. اطمینان از مشخصات خود را تا تاریخ را با اطلاعات دقیق در مورد شرکت شما. این یکی از بالا رتبه انتخاب توسط مشتریان به دنبال محصولات و یا خدمات است.

واقعیت دیگری که شما ممکن است جالب که چرا وب سایت شما است که هنوز هم مهم است به شرکت خود را در موفقیت آنلاین است که بیش از سی درصد از مصرف کنندگان را حتی در یک شرکت برای خرید از اگر آنها لازم نیست که یک وب سایت است. مردم می خواهید برای دیدن یک سایت آنها می خواهند به یادگیری در مورد شرکت و محصولات و سپس تصمیم خود را بر این اساس. بدون یک وب سایت مشتری است به احتمال زیاد به حرکت بر روی یکی از رقبای خود سایت.

چهل و شش درصد از مصرف کنندگان به تکیه بر روی یک وب سایت شرکت به منظور شناسایی اعتماد. پیدا کردن در مورد شرکت و محصولات خود را همراه با اطلاعات حمل و نقل و سیاست حفظ حریم خصوصی مهم هستند به مصرف کنندگان که در حال حاضر مصرف خطر ابتلا به خرید آنلاین.

اطمینان حاصل شود که شما انتخاب می کنید معتبر و حرفه ای شرکت بهینه سازی موتور جستجو است که می تواند کمک به شما را با وب سایت خود و مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها. آنها را کامل تجزیه و تحلیل کامل از وب سایت خود را برای شناسایی مناطق مشکل است که نیاز به رفع آن را قابل توجه برای موتورهای جستجو و مشتریان. آنها را نیز انجام بازنویسی از صفحات محتوای خود را بهینه سازی آنها را با کلمات کلیدی مرتبط است که شما و مشتریان شما هستند به احتمال زیاد به استفاده از زمانی که جستجو برای محصولات و یا خدمات است که شما فراهم می کند.

حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو شرکت نیز ایجاد لینک کلیک کنید. اطمینان حاصل شود که آنها این کار را به صورت دستی. لینک راهنمای ساختمان ایجاد اقتدار و تضمین موفقیت شما در حال حرکت رو به جلو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید