[ad_1]

SEO دارای دو جداگانه و مجزا تمرکز: On-page SEO و Off-page SEO.

در جستجوگرها-صفحه اجرا شده است در وب سایت خود را. گرفتن بهبود قرار دادن موتور جستجو آغاز می شود با این سایت. از بند باز کردن بر روی هر یک از صفحات نیاز به کلمه کلیدی غنی بدون تکرار عنوان صفحه. متا توضیحات و متا کلمات کلیدی مهم هستند بیش از حد. به روز رسانی این به طور منظم ضروری است.

وب سایت های با رتبه بندی موتور جستجو بالا باید یک زن و شوهر از چیزهایی مشترک هستند. آنها را از ویژگی های صفحات و صفحات مطالب مرتبط. این به این معنی اگر شما از فروش خدمات حسابداری, شما باید مقدار زیادی از مقالات در مورد حسابداری, مالیات و حسابداری در سایت خود را با به روز رسانی لینک کلیک کنید. این مقالات باید کلمه کلیدی غنی و طراحی شده است برای گرفتن توجه از گوگل و یاهو و آلتاویستا AOL و سایر موتورهای جستجوی عمده. کلمات کلیدی بیشتر شما بهتر است خود را رتبه بندی موتور جستجو. یکی دیگر از ویژگی های وب سایت موفق است که تعداد ورودی و خروجی لینک آنها را به و از سایت های دیگر. هنگامی که وب سایت های دیگر لینک به شما و هنگامی که شما را به دیگران آن را می سازد وب سایت خود را به نظر می رسد مهم تر و قابل توجه و واقعی است.

با اضافه کردن مقالات به وب سایت خود را به صورت منظم شما افزایش رتبه بندی شما. این خزنده وب و رباتها را ببینید تغییرات و به سایت شما یک رتبه بالاتر به دلیل تغییرات مکرر بدان معنی است که شما در مورد سایت خود مراقبت و مایل به صرف زمان در حال تغییر و اضافه کردن به آن است.

چرا رتبه بندی بالا مهم است ؟

رتبه بندی موتور جستجو بالا بدان معنی است که شما در چند صفحات نتیجه موتور جستجو. اکثر مردم زمانی که آنها به دنبال چیزی بر روی وب به ندرت فراتر از صفحه سوم. صفحه اول ترین پس از دنبال نقطه وجود دارد اما تنها ده اسلات در دسترس برای هر یک از کلمات کلیدی خود را. وجود دارد میلیون ها نفر از وب سایت های امید برای یک موقعیت در یک صفحه پس از آن طول می کشد کار و پشتکار برای رسیدن به یک صفحه رتبه بندی.

اگر شما یک سایت تجارت الکترونیک است آن را حتی بیشتر مهم است به رتبه بندی بالا. شما می خواهید مردم برای پیدا کردن سایت خود را برای اولین بار. حتی با یک فروشگاه فیزیکی محل عاقلانه فرد کسب و کار و فروش خود را و یا موارد خود را در یک وب سایت. شما قادر خواهد بود برای رسیدن به بیشتر خریداران بالقوه در یک منطقه بسیار گسترده تر از اگر شما فقط استفاده از پست الکترونیکی مستقیم و یا کاتالوگ. راه اندازی یک وب سایت فقط گام اول است. شما می خواهید برای دریافت ترافیک به سایت شما و این به معنای رتبه صفحه بالا است. بالای صفحه رتبه بندی به دست آورد سخت کوش بهینه سازی موتور جستجو.

در این مرحله شما ممکن است فکر که تنها با شرکت های بزرگ بخش بازاریابی قادر به رسیدن به رتبه بندی موتور جستجو بالا برای وب سایت خود را. که همیشه مورد نیست. از آنجا که رتبه بندی موتور جستجو بالا است و بنابراین مهم برای وب سایت بر اساس کسب و کار این روزها وجود دارد بسیاری از شرکت های که تخصص در گرفتن قرار دادن ممکن است. این شرکت ها می تواند شما را با اصلی محتوای هدفمند برای سایت خود و ثبت آدرس خود را به گوگل و یاهو و ام اس ان و سایر موتور برای در نظر گرفتن.

Ciniva سیستم www.ciniva.com یک برنده جایزه ویرجینیا بر اساس طراحی وب سایت شرکت متخصص در بهینه سازی موتور جستجو با استفاده از آخرین روند و تکنیک های برای اطمینان از سایت خود را به بالاترین رتبه ممکن است.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *