[ad_1]

بازاریابی محتوا و وب سایت خود را شکل قلب انجام کسب و کار در جهان امروز است. هر یک وابسته به دیگری و نه وجود دارد با موفقیت به تنهایی.

منظورم از “بازاریابی محتوا”? نوشتن و انتشار آنلاین اطلاعات. چه نوع از اطلاعات ؟ عمدتا “چگونه به” قطعه است که آموزش مردم چیزی و یا کمک به آنها در حل مسائل و مشکلات خود را در برخی از راه.

فرم که اطلاعات طول می کشد تا به حال تبدیل شدن به خلاق تر و متنوع است. برای مثال این شامل صفحات وب سایت و وبلاگ و مقالات سفید, e-books, ویژه, گزارش, اخبار و مقالات آنلاین (مثل این یکی). این همچنین شامل میزبانی teleseminars ها و ولاگ (تصویری وبلاگ) پادکست ها فایلهای دیداری و فیلم ها یوتیوب.

ساختمان روابط

بازاریابی محتوا یک راه فوق العاده برای برقراری ارتباط خود را با بازدید کنندگان آنلاین و نشان دادن ارزش خود را از دانش و مهارت و تخصص است.

در بسیاری از موارد آن است یک ایده خوب برای هدیه دادن این اطلاعات به صورت رایگان از آنجا که آن را قادر می سازد بیشتر و بیشتر مردم به تجربه ارزش آنچه شما باید ارائه دهد دست اول ایجاد حسن نیت و اعتماد و توسعه روابط مثبت.

به عنوان یک نتیجه هر زمان که بازدید کنندگان خود را نیاز به محصول یا خدمات شما آنها را به شما آمده است برای اولین بار!

SEO مزایای

احتمالا مهم ترین مزایای بازاریابی محتوا این است که آن را تا حد زیادی افزایش دید وب سایت خود را. به عبارت دیگر آن را می سازد خارج از صفحه جستجوگرها.

به چه معنی است ؟ هنگامی که مردم برای پیدا کردن که مقالات خود را در وبلاگ ها و مقالات سفید با ارزش هستند آنها را تصویب آنها را به دیگران است. این اغلب بدان معنی است که آنها به ایجاد یک لینک به صفحه وب سایت خود را که در آن اطلاعات قرار گرفته است.

نکته شگفت انگیز در مورد این است که موتورهای جستجو محل بسیار با ارزش در خارج از لینک به یک صفحه در سایت خود-به خصوص اگر لینک های آمده از با ارزش وب سایت با مقدار زیادی از ترافیک و لینک های خود را. در واقع حدود 75 درصد از جستجوگرها است که بر اساس خارج از صفحه لینک کلیک کنید! (تنها در حدود 25 درصد است که بر اساس SEO در محل شما می توانید خودتان انجام دهید.)

به عنوان یک نتیجه بیشتر به لینک به وب سایت خود را بالاتر شما را در نتایج جستجو رتبه بندی. این را قادر می سازد تعداد رو به رشد از مشتریان بالقوه به کشف شما-این که آیا شما مخاطبان محلی و منطقه ای و ملی و یا جهانی.

برای همه این دلایل آن است که به خوبی به ارزش زمان و تلاش لازم برای ایجاد و به اشتراک گذاری مطالب با دیگران!

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *