چرا ارزان جستجوگرها و یا پیوند ساختمان صدمه دیده می تواند وب سایت شما

[ad_1]

You'احتمالا در جستجوگرها و یا پیوند ساختمان تبلیغات است که چیزی شبیه به این:

“رتبه بندی گوگل مصمم هستند در بخش بزرگی از تعداد لینک با اشاره به وب سایت خود را. بیشتر آب لینک ها شما باید بالاتر وب سایت خود را رتبه بندی می شود. اما می توان آن را خسته کننده و صدها ساعت برای شما و یا یکی از کارکنان خود را به صورت دستی ارسال سایت خود را به دایرکتوری وب سایت ها و وبلاگ ها. ما باید خبر خوبی برای شما است. برای تنها $ 39.95 ما'll ارسال سایت خود را به بیش از 1200 سایت های مختلف (تمام دامنه های مختلف) به شما مسنجر link آب و محبوبیت در گوگل,'s چشم! شما حتی می توانید انتخاب کنید که کلمات کلیدی شما می خواهید ما را به استفاده از این لینک کلیک کنید. وب سایت خود را رتبه بندی بالاتر در حال حاضر! ”

کند't این صدا مانند یک معامله ؟ شما تجسم شما وب سایت هدف قرار دادن ده بالا از گوگل و یاهو و بینگ برای کلمات کلیدی هدف خود را? حدود چهل دلار شما می توانید سود خود سایت شاید درست است ؟ اشتباه است!

این نوع از معاملات تقریبا هرگز کار. بدون در نظر گرفتن چقدر خوب بازاریابی اعتیاد به مواد مخدره است که شما باید جلوگیری از استفاده از این خدمات یا وب سایت شما می تواند به طور جدی جریمه توسط موتورهای جستجو است. در واقع در بدترین سناریو مورد سایت شما ممکن است د-شاخص در دسترس نباشد. هنگامی که این اتفاق می افتد, آن را می توان در نزدیکی غیر ممکن است برای گرفتن وب سایت خود را شامل دوباره – مخالف آنچه شما در حال تلاش برای. در اینجا's چرا ارزان SEO و پیوند ساختمان تقریبا همیشه کار هرگز.

مشکل با ارزان SEO

ارزان SEOs اغلب سعی می کنید برای رتبه بندی سایت ها به سرعت با استفاده از لینک دادن وبلاگ شبکه و یا دیگر دستکاری لینک طرح. چرا ؟ چون لینک ها به راحتی به دست آورد و با نرخ ارزان آنها قول آنها نمی توانیم به ارائه کیفیت لینک خدمات ساختمان است که اغلب بسیار وقت گیر و در نتیجه پرهزینه است.

متاسفانه برای این SEOs و شرکت هایی که استفاده از آنها, گوگل, یاهو, بینگ و دیگر موتورهای جستجو به طور مداوم در حد عالی رساندن سیستم خود را برای تولید بهترین نتایج جستجوی آنها می توانند. چرا ؟ چرا که آنها می دانند که نشان دادن هرزنامه کم کیفیت وب سایت خود را در نتایج موتورهای جستجو صفحه (SERP) خواهد شد در نتیجه فقیر تجربه کاربر و در دراز مدت به نوبه خود به دور خود کاربران به طور منظم. از این رو آنها پرداخت و مهندسین نرم افزار و برنامه نویسان بزرگ حقوق برای ریشه کن کردن و دستکاری تاکتیک در جستجوگرها از جمله لینک دادن و مصنوعی لینک طرح. آنها به طور مداوم با سرهم بندی کردن الگوریتم رتبه بندی خود به طوری که آنها می توانید گرفتن دادن و تنزل رتبه و یا د-فهرست وب سایت است که همراه با آنها. گوگل, برای مثال, همچنین ارائه یک ابزار آسان برای کاربران وب سایت به گزارش سایت جذاب در وب دادن و مشکوک تاکتیک در جستجوگرها خود را برای بررسی. وجود دارد بنابراین یک فرصت خوب رقیب خود گزارش خواهد داد شما اگر خود را در جستجوگرها آژانس درگیر شدن در چنین عمل می کند.

از طریق تلاش بی امان خود برای مبارزه با دادن این موتورهای جستجو را در طول سال به طور قابل توجهی بهبود در توانایی خود را برای شناسایی سایت های غیر قابل اعتماد و لینک دادن. اگر شما بک لینک هستند دیده می شود در آینده عمدتا از چنین محله بد کل وب سایت خود را می تواند در معرض خطر بودن به شدت جریمه و یا ممنوع در دسترس نباشد.

چرا شرکت ها حتی شرکت در چنین تاکتیک در جستجوگرها?

تنها به دلیل وجود یک پنجره زمان فقط چند سال پیش که در آن همه شما را مجبور به انجام به افزایش وب سایت خود را's رتبه بندی شد و به امضای یک دسته از کتاب مهمان ترک یک لینک در امضای شما و یا در متن پیام خود را. سپس شما همچنین می توانید با استفاده از لینک انفجار خدمات آن قرار داده تا صدها یا حتی هزاران نفر از لینک های با کیفیت پایین, وب سایت فقط به موتورهای جستجو. این بار از بین رفته اند و این تاکتیک دیگر کار امروز است. Don't به حرف ما را برای آن; به جای گوگل در پاندا, پنگوئن یا مطابقت دقیق دامنه تغييرات و خواندن داستان از صاحبان کسب و کار پرداخت قیمت برای این ماموریت راه خود را از SEOs و رسم نتیجه گیری خود را.

در واقع, شما متوجه خواهد شد که شما خیلی بهتر ساختمان لینک های خود را به آرامی و به طور طبیعی در طول زمان و یا استخدام یک کیفیت مشاور جستجوگرها برای کمک به شما در این روند است.

برخی از راهنمایی در ساختمان پیوند طبیعی

به عنوان یک قاعده کلی مدیران سایت هستند احتمال بیشتری برای لینک به چیزهایی که دوست دارند و یا پیدا کردن مفید برای خوانندگان خود را. و قبل از آنها می توانید لینک به وب سایت خود را, آنها را مجبور به آگاهی آن وجود دارد.

در نتیجه برای جذب لینک کلیک کنید برای بار اول شما نیاز به ساخت یک وب سایت با کیفیت و با محتوا که دیگران مفید باشد. پس از آن شما نیاز به ترویج آن به رادار نفوذ مدیران سایت وبلاگ نویسان و حتی روزنامه نگار.

شما می توانید با استفاده از رسانه های اجتماعی و توصیفات مشتری برای دریافت اخبار بر روی وب سایت خود را. میزبان رویدادهای خاص و یا تبلیغات ویژه و اعلام این برای مشتریان خود از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی. سپس از آنها بخواهید اگر آنها می تواند کمک به گسترش این کلمه در. نوشتن مقالات تخصصی برای سایت های دیگر است که شما را تحسین و احترام و شامل یک لینک (اما don't آن را بیش از حد) بازگشت به سایت شما. نگاهی به تبلیغات در رسانه های چاپی سنتی اگر بودجه شما اجازه می دهد.

اگر بالاتر از این است که تلاش بیش از حد شما می توانید سعی کنید نزدیک شدن به مردم شما می دانید (با سایت های مربوط به شماست) برای لینک ها. فکر می کنم در شرایط کسب و کار تماس با ما و یا حتی خود انجمن صنعت. کاوش همچنین شرکت در صنعت خود را از فروش محصولات و خدمات را در رقابت مستقیم با شما. برای مثال شما اگر یک مشاور جستجوگرها گرفتن یک لینک از یک شرکت طراحی وب سایت می تواند مفید باشد. هنگامی که ساختن لینک به وب سایت خود را فکر می کنم از نظر تجربه کاربر. یک لینک از سایت که به شما اضافه کردن به این تجربه ؟ اگر آن را نمی کند شاید بهتر است به چشم پوشی این لینک.

وجود دارد راه های بسیاری برای اضافه کردن لینک های طبیعی که واقعا افزایش خواهد یافت حضور شما در موتورهای جستجو, اما شما باید صبور باشید. در ضمن don't دریافت suckered به طرح های پیوند و ارزان SEO به عنوان همه آنها را انجام خواهد صدمه دیده است وب سایت شما و کسب و کار.

[ad_2]

Source by Andrew Jit Kwang Koh

دیدگاهتان را بنویسید