چت روم فارسی | ایرانی | دخترونه

چت روم فارسی نگین| چت

علاوه بر این ، اگر فردی هستید که با به اشتراک گذاشتن احساسات خود تلاش می کنید ، ممکن است با ارتباط کتبی احساس راحتی بیشتری کنید. ایمنی و راحتی برای عدم اشتراک احساسات عمیق رو در رو وجود دارد. این امر به ویژه می تواند صادق باشد اگر با اضطراب و اعتماد به نفس پایین مبارزه می کنید. و ناشناسی یکی دیگر از مشکلات چت روم فارسی آنلاین است.

علاوه بر این ، هنگام صحبت با چندین نفر که در موقعیتهای مشابه می گذرند ، باید همبستگی پیدا کنید. در حالی که ممکن است خانواده و دوستان شما بتوانند شما را تسلی دهند ، آنها همیشه نمی توانند درک کنند که از چه می گذرد. بسیاری از تالارهای آنلاین به شما امکان می دهند با افرادی با پس زمینه مشابه خود ارتباط برقرار کنید ، یا اگر به دنبال دیدگاه دیگری هستید ، گزینه صحبت با افراد متنوعی را دارید که می توانند شما را با روشهای جدید تفکر آشنا کنند.

آخر اینکه ، اگر احساس انزوا می کنید ، بهتر است کسی را به صورت آنلاین صحبت کند تا اصلاً با کسی صحبت نکند- یعنی ، مگر اینکه با کسی که سمی است صحبت کنید. نگه داشتن احساسات ما در داخل می تواند آسیب رسان باشد ، بنابراین حتی اگر چت روم فارسی یک به یک با کسی ندارید ، اشتراک در صفحه پیام و دریافت بازخورد از دیگران می تواند همه تفاوت ایجاد کند.

منفی

شما نمی توانید مطمئن باشید که افراد دیگر صادق هستند یا اینکه آنها می گویند که هستند
اگر احساس آسیب پذیری می کنید ، افراد آنلاین ممکن است سعی کنند از شما استفاده کنند
ایجاد روابط آنلاین می تواند منجر به گذراندن وقت کمتری با دوستان و خانواده شود
در حالی که اکثر افراد در انجمن های آنلاین واقعاً مایل به کمک هستند ، ما نمی توانیم انگیزه واقعی کسی را بدانیم. به عنوان مثال ، همه ما از مشکل قلدری آنلاین آگاه هستیم. علاوه بر این ، افرادی هستند که برای جلب اعتماد دیگران ، وانمود می کنند که شخص دیگری هستند. به یاد داشته باشید تا زمانی که با کسی راحت نبودید ، اطلاعات شناسایی زیادی را به صورت آنلاین ندهید. اگر کسی احساس ناراحتی می کند ، باید پایان چت روم فارسی را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید