چالش‌های قهرمان برای حضور در فصل آینده لیگ برتر فوتسال

[ad_1]

تیم مس سونگون برای حضور در فصل آینده لیگ برتر فوتسال با چالش‌هایی روبرو است.

به گزارش ایسنا، تیم مس سونگون ورزقان که توانست با غلیه بر گیتی پسند عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال را از آن خود کند برای حضور در فصل آینده این مسابقات با مشکلات متعددی روبرو است.

این تیم که باید از ۱۲ تا ۲۳ آذر به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا در امارات به میدان برود در وهله اول با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی روبرو است و نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کند. این باشگاه به دلیل بدهی به حمید احمدی و محمدرضا سنگ سفیدی دو بازیکن سابق خود با حکم کمیته تعیین وضعیت محکوم به پرداخت این مطالبات شده و همچنین پنجره نقل و انتقالاتی آن‌ها هم بسته شده است.

از سوی دیگر چندی پیش خبر رسید که به دلیل شکایت یکی از اعضای سابق این تیم حساب باشگاه موقتا توقیف شده است.

در کنار این‌ها با توجه به اتفاقات فینال در تبریز، علی افضلی سرمربی این تیم با محرومیت یک ساله از سوی کمیته انضباطی روبرو شده و به همین دلیل مسی‌ها برای حضور در فصل آینده لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا باید به گزینه دیگری فکر کنند.

همچنین ابوالقاسم عروجی، ستاره ملی پوش این تیم نیز از نیمه‌های فصل گذشته دلیل دوپینگ محروم شد و با وجود اینکه مسی‌ها اعلام کردند قرارداد این بازیکن را تمدید می‌کنند قادر به استفاده از او نیستند.

در کنار همه این‌ها زمزمه‌هایی مبنی بر برکناری حامد نجفی، مدیرعامل این باشگاه به دلیل مسائل غیر ورزشی شنیده می‌شود که باعث خواهد شد مسی‌ها با چالش های بزرگی برای حضور در فصل آینده لیگ برتر روبرو باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید