پیوند ساختمان راهنمایی برای به دست آوردن بک لینک مربوطه

[ad_1]

پس از ایجاد لینک به وب سایت شما است که تا کنون مهم ترین جنبه از هر کمپین بازاریابی اینترنتی, it's ضروری است که شما پیدا کردن راه هایی برای نه تنها ساخت به عنوان بسیاری از لینک بازگشت به سایت خود را به عنوان امکان پذیر است اما برای به دست آوردن لینک های مرتبط است که تولید ترافیک و بهبود رتبه بندی.

اگر چه ساختمان پیوند می تواند یک کار خسته کننده است که می تواند بسیار دشوار است برای برخی از مردم آن را نیز می تواند سرگرم کننده برای افراد دیگر. اما یک چیز برای مطمئن شوید که شما باید در پیوند ساختمان ذهن-مجموعه. یا شما're در طرز فکر 24/7 و همیشه آماده برای به دست آوردن خود را کنار لینک هر زمان که فرصت ناشی میشود و یا شما باید به مجموعه ای از 3 ساعت گذشته در این منطقه برای ساخت لینک به عنوان بسیاری امکان پذیر است.

آن's بهترین به هر دو باورها. همیشه به دنبال یک فرصت برای به دست آوردن لینک کلیک کنید. اما همچنین می دانیم که برای به دست آوردن واقعا لینک های مرتبط آن's لازم برای تنظیم یک زمان خاص گذشته به انجام این کار. پس از همه, ساختمان پیوند استراتژیک بسیار مهم است به هر مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها رقابت در سختی صنعت آن است که به خوبی به ارزش زمان است.

توصیه من به شما صرف برخی از زمان برای ایجاد یک لیست از آدرس's از صفحات شما می تواند امکان دریافت لینک خود را در. ایجاد این لیست در یک سند صفحه گسترده مانند اکسل بنابراین شما می توانید اضافه کردن ستون ها و انجام وظایف مانند مرتب کردن و فیلتر.

هنگامی که شما یک صفحه گسترده آماده در اینجا چند راه برای ایجاد لیستی از قابلیت های …

– تعیین این که چه کسی رقابت خود را و انجام یک لینک: جستجو. [ie: link: jameseo.com] صادرات نتایج به csv. و سپس پیدا کردن تمام سایتهای لینک دادن به سایت های “مرتبط” (Google's مربوط) به رقابت خود را.

– دستی بازدید بالای 100 سایت خود را بالا 2 – 10 شرایط هدفمند و ببینید که آنهایی که در دایرکتوری ها و وبلاگ ها و یا لینک های (منابع) صفحات.

– ویژه استفاده از اپراتورهای جستجو مانند intitle: عبارت کلیدی “اضافه کردن لینک”, inurl: دایرکتوری intitle: کلمه کلیدی intitle: کلید واژه inurl: منابع و غیره.

این 3 تکنیک باید به شما کمک کند ایجاد یک لیست اندازه. اندازه لیست به طور معمول بستگی به این رقابت است. هدف من برای پیدا کردن حداقل 1000 سایت. این لیست را افزایش می دهد در طول راه. وجود انواع پیوند ساختمان ابزار برای کمک به شما تولید حتی دیگر لیست URL's.

بنابراین در حال حاضر که شما یک لیست بزرگ از URL's شما باید به مجموعه ای از چند ساعت گذشته به صورت دستی از طریق این لیست. با توجه به آنچه آمار شما باید در هر آدرس سفارش شما را در رفتن است تا به شما.

زیرا لیست های تولید شده توسط تجزیه و تحلیل سایت های مربوطه مهم نیست که چقدر زمان شما صرف در آن از آن خواهد شد کمک به رتبه بندی خود را (با فرض onpage SEO دست نخورده است).

پس از بازدید شما از تمام سایت های خود را لیست و یا فقط نیاز به یک استراحت از لیست. در اینجا چند راه دیگر برای دریافت بیشتر مربوط به لینک دهنده;

– تماس با مدیران سایت های دیگر و اجازه دهید آنها را در مورد سایت خود ، این مدیران باید وب سایت خود را در صنعت با تعداد زیادی از بازدید کنندگان
– اطلاع مرجع تخصصی. هر صنعت مرجع تخصصی. اجازه دادن به بازدید کنندگان است که شرکت در این انجمن می دانید در مورد سایت خود را می تواند تولید وزوز.
– پیدا کردن وبلاگ در صنعت خود را با آر اس اس مشترک. از آنها بخواهید برای بررسی سایت خود ، به طور معمول تمام بازدید کنندگان خود را / مفسران را نقد و بررسی سایت خود را به عنوان به خوبی.
– تبدیل تمام محتوای متن به پادکست با استفاده از متن به صوت نرم افزار (و یا شما می توانید ضبط کسی خواندن آن). سپس ارائه پادکست خود را به دایرکتوری پادکست.
– همین کار را با PDF's و کتابها به سادگی با اضافه کردن جدول از محتویات و تبدیل این نوع فایل به PDF. سپس شما می توانید آنها را به رایگان eBook و PDF دایرکتوری ها در ازای لینک کلیک کنید.
– نوشتن یک اطلاعیه مطبوعاتی. وب سایت شما می توانید با یک اصلی سایت با رتبه بالا. کمک به رتبه بندی و یا ارسال ترافیک راه خود را.

هنگامی که شما've انجام این تکنیک و شما're هنوز هم در بالای آن است که توصیه می کنیم به شما در پیدا کردن طولانی مدت منفعل پیوند استراتژی های ساختمان مانند ایجاد مدالها و یا تصاویر برای افرادی که به اضافه کردن به سایت خود را. [ie: page counters with backlinks, WordPress blog theme footer links, etc.]

اگر شما در حال اتصال به هر سایت مطمئن شوید که آنها می دانند. موفق باشید!

[ad_2]

Source by James Harrison

دیدگاهتان را بنویسید