[ad_1]

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که به دو قسمت مجزا. یکی از اولین عوامل خارج از صفحه و یا خارج از صفحه بهینه سازی و بعد در صفحه عوامل و یا بهینه سازی بر روی صفحه.
پیوند ساختمان متعلق به عوامل خارج از صفحه. آن نقش مهمی برای به دست آوردن اطلاعات در: محبوبیت لینک, جستجو, دید و رتبه صفحه (روابط عمومی). این یکی از مهم معیارهایی از جستجوگرها دستگاه در مدت سایت ارتباط یا مرجع در یک موضوع. افزایش محبوبیت لینک است کار آسانی نیست و نه به اندازه کافی دشوار است. به طور کلی یک وب سایت در نظر گرفته شده است به عنوان خوب وب سایت که شامل حداکثر تعداد لینک با اشاره از وب سایت های معتبر. عمده غول موتور جستجو با استفاده از لینک تجزیه و تحلیل الگوریتم برای تجزیه و تحلیل و تعیین ارتباط و یا اهمیت یک صفحه. این کمک می کند تا برای تصمیم گیری در یک وب سایت به آن در روابط عمومی (Page Rank). لینک از بسیار معتبر و وب سایت های مربوطه در نظر گرفته شود بهترین پیشنهاد شده توسط گوگل.

ساختمان پیوند چیست ؟
ساختمان پیوند است که در اصل یک دستگاه از گرفتن سایت های دیگر به لینک آنها را به وب سایت خود را.
برخی از محبوب ترین روش های ساخت لینک به شرح زیر است:
1. راهنمای ارسال مقاله
2. ارسال مقاله
3. موتور جستجو ارسال
4. وبلاگ اظهار نظر
5. انجمن ارسال.
6. آزادی مطبوعات ارسال (در وب سایت های مانند: PRweb همان PRlog و غیره.)

احتیاط
الف) سعی کنید برای دریافت لینک از معتبر و وب سایت های مربوطه برای کمک به آنها برای سرعت بخشیدن به خود در رتبه بندی فوق العاده.
ب) Don't دریافت کیفیت پایین لینک به دلیل آسیب آنها وب سایت خود را.
ج) بدترین نوع لینک ها به طور کلی می آید از جنس داروسازی سایت و یا سایت های قمار در حالی که بهترین کیفیت لینک های آمده از دانشگاه ها و یا وب سایت های دولتی.

روش به دست آوردن و افزایش لینک های شما:
خرید لینک: شما می توانید به دست آوردن لینک های با خرید آن. لینک بهتر بیشتر قیمت ها.
تبادل لینک: آن's یک فرایند تبادل و یا مبادله لینک با مدیران سایت های دیگر.
برای درخواست لینک کلیک کنید: درخواست برای لینک ها از طریق اینترنت یا تلفن.

در کنار شما می تواند افزایش لینک های خود را در دیگر متفاوت دستی روند مانند اظهار نظر در دیگر's وبلاگ ها و یا مقالات. اما don't را فراموش شامل لینک سایت شما در حالی که شما اظهار نظر دیگران در وبلاگ ها و مقالات. نگه داشتن اطلاع در آن برای برخی از وبلاگ ها استفاده از “NoFollow” تگ HTML در وبلاگ خود قالب. بنابراین در اینجا لینک به وبلاگ خود برنده't تعداد توسط گوگل's استاندارد. آن است که بسیار خوب عمل قرار داده و همیشه آدرس خود را. این فرصت را از آن و مراقبت از آن را به طوری که ورودی و لینک فرم هر نظر به شما ارسال نمی ممکن است خواب را از دست خود را.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *