پین دندان چه زمانی مورد استفاده قرار میگیرد؟

اما این روش ها تنها به کاهش درد یا رفع جزئی مشکل دندان کمک می کند. اما دندانهایی که به کمک آمالگام پر میشوند باید بعد از ۲۴ ساعت از پایان ترمیم دندان، پرداخت شوند. این نوع ماده پرکردنی انتخاب مناسبی برای دندانهایی است که هنگام جویدن غذا فشار کمتری را متحمل میشوند و همچنین برای ترمیم پوسیدگیهای کم بهترین گزینه است.

این ماده آلیاژی از ترکیب چند فلز است که نقره ای رنگ می باشد و به سرعت سخت میشود. در حقیقت این ماده است که با تجمع روی دندان باعث زردی آن میشود. یکی از بزرگترین معایب کامپوزیت هیبرد، کاهش زیبایی آنها در طول زمان به دلیل استهلاک است. از آنجا که این روشها نیازمند کار بیشتر (مانند تصحیح دندان، آمادهسازی دندان، ساخت و روکش موقت، بریج یا تاج دندان) میباشد لذا هزینة آنها بالا است. • درمان تحت بیهوشی فقط یک درمان دندانپزشکی است و نمی توان از آن انتظار معجزه داشت و در صورت عدم رعایت، پوسیدگی ها قابل برگشت می باشند.

در نهایت مواد را شکل می دهد و هرگونه ماده اضافی را می تراشد و اطمینان حاصل می کند که دندان ها به خوبی روی هم قرار می گیرند. فشار زیاد به دندان ها یا دندان قروچه هم می تواند به مرور باعث شکستن دندان شود. خمیردندان سفیدکننده کلوزآپ مدل Winter Blast علاوهبر سفیدکنندگی، خاصیت ضدپوسیدگی هم دارد.

آمالگام در مقایسه با دیگر پرکردگی ها مزیت های فراوانی دارد که می توان به ، استحکام و دوام بیشتر و قیمت پایین تر آن اشاره کرد. اکثر دندان پزشکان به علت قدرت، استحکام و کم بودن هزینه آن، از این ماده استفاده میکنند. آماگام ماده ای است با استحکام بالا و ماندگاری حدود ۱۵ سال، به همین دلیل از این ماده برای پر کردن دندان های عقب با حفره های عمیق استفاده می کنند. مراقبت از دندان برای کودکان کمی دشوارتر از بزرگسالان است. این ماده به دلیل طبیعی بودن و شباهت بسیار زیاد با دندان های طبیعی، بهترین روش پر کردن دندان محسوب می شود و برای پر کردن دندان های جلو مورد استفاده می باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد هزینه عصب کشی و ترمیم دندان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید