پیمانکاری آمریکا در منطقه محکوم به شکست است

[ad_1]

ایسنا/اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: پیمانکاری آمریکا در منطقه به نفع رژیم صهیونیستی و برای عادی‌سازی روابط با جلاد منطقه محکوم به شکست است.

حجت‌الاسلام سیدحسن عاملی ۲۴ شهریور در دیدار با مسئولان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اردبیل اظهار کرد: دفاع مقدس نماد مظلومیت ملت ایران در برابر هیمنه استکبار است که از این امتحان سخت ملت ایران به سلامت بیرون آمد.
وی سه ظلم بزرگ آمریکا علیه ملت ایران در چهار دهه اخیر را یادآور شد و خاطرنشان کرد: تحلیل جنگ تمام عیار، به راه انداختن جنگ روانی و محاصره اقتصادی از جمله این کارشکنی‌ها بوده که در سال‌های اخیر ملت ایران را به سختی انداخته است.
امام جمعه اردبیل افزود: در برابر همه این تحریم‌ها و تهدیدها ملت ایران با حضور در صحنه و دفاع از خط ولایت دشمنان را مایوس و آنها را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته است.
عاملی بیان کرد: تنها کشوری که در منطقه با وجود همه سختی‌ها توانسته استقلال و حاکمیت ملی خود را حفظ کند، جمهوری اسلامی ایران بوده که این دستاوردها را مرهون ایستادگی ملت و خون شهدا و ایثارگران هستیم.
وی از آمریکا به عنوان پرچمدار ناقض حقوق ملت‌ها یاد کرد و گفت: اگر آمریکائی‌ها کوچکترین روزنه‌ای را در تسلیم ملت ایران مشاهده می‌کردند امروز این کشور را مورد تاخت و تاز امیال خود قرار می‌دهند.
امام جمعه اردبیل ادامه داد: در روزهای اخیر شاهد تلاش آمریکایی‌ها برای عادی‌سازی روابط کشورهای حوزه خلیج فارس با غاصبان صهیونیسم هستیم که این اقدام جفا در حق مسلمانان فلسطین است.
عاملی همه این اقدامات را در آستانه انتخابات آمریکا یک حرکت نمایشی از سوی لابی صهیونیسم توصیف کرد و گفت: از آنجایی که دست ترامپ در انتخابات پیش رو خالی است سعی کرده با پیمانکاری جدید در منطقه طرح به اصطلاح صلح منطقه‌ای را به نفع رژیم صهیونیستی اجرا کند.
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به برنامه‌ریزان و متولیات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توصیه کرد؛ تا برنامه‌های متناسب با ذائقه مخاطبان به ویژه جوانان در نظر بگیرند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید