پژوهش و کلمه کلیدی – 5 گام برای پیدا کردن شکل شش سوله در دقیقه

[ad_1]

پژوهش و کلمه کلیدی است که تنها مهم ترین مهارت است که هر کسی که بازاریابی آنلاین نیاز به دانستن. اگر شما استاد پژوهش و کلمه کلیدی شما خواهد بود قادر به کشف کلمات است که تولید پول در تقاضا.

من به شما سریع و آسان 5 گام فرمول برای پیدا کردن کلمات کلیدی است که شما می توانید به تسلط هر بازار گاهی اوقات در ساعت است.

مرحله 1 – شروع با کلمه کلیدی اولیه خود را

به گوگل بروید و نوع در کلمه کلیدی. شما به دنبال به مطمئن شوید که شما باید یک بازار است. نگاه مردم پرداخت برای تبلیغات در سمت راست از روی صفحه نمایش. این PPC (پرداخت برای هر کلیک) که بدان معنی است که مردم پرداخت می شود وجود دارد. اگر شما خوب صفحه پر از تبلیغات شانس هستند شما باید یک بازار است که ارزش پیگیری است.

مرحله 2 – با استفاده از Google AdWords Keyword Tool

ساده به گوگل بروید و جستجو برای AdWords keyword tool. قرار داده و در کلمه کلیدی اولیه خود را و آن را به شما یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط. دانلود کل فهرست را به کامپیوتر خود را. سپس شما نیاز به باز کردن فایل به منظور انجام این کار شما نیاز دارید یا اکسل و یا استفاده از آفیس اپن سورس (رایگان است).

مرحله 3 – رقابت معدن

هر کلمه در لیست و بازگشت به گوگل. شما می خواهید به نوع در هر کلید واژه با نقل قول در اطراف آن این است رفتن به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم دیگر در حال رقابت برای آن کلمه. یک مثال اگر من چک کردن کلید واژه پول من به گوگل و نوع در “پول”. شما ببینید که در نتایج آن را می گویند نتیجه 1 تا 10 از 3,456,444 سایت های مختلف. است که رقابت خود را. رکورد که در صفحه گسترده خود را.

گام 4 – کشف بهترین کلمات کلیدی

در حال حاضر شما می خواهید به مرتب کردن بر اساس خود را گسترده توسط این رقابت ها زمینه است. مرتب کردن بر اساس از پایین ترین به بالاترین. این به شما حداقل رقابتی کلمات کلیدی که شما می توانید حمله اول است.

مرحله 5 – پیدا کردن چقدر تو رفتگی در دیوار است که ارزش

در این مرحله شما پیدا کردن یک محصول است که شما می توانید فروش. اگر شما خود را و سپس شما می دانید چه مقدار از آن با ارزش است. جستجو در اینترنت برای کلمه کلیدی خود را و پس از آن نوع در کلمه وابسته پس از آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید