پژوهش و کلمه کلیدی ساده ساخته شده!

[ad_1]

پژوهش و کلمه کلیدی است که این کار برای اولین بار در بهینه سازی وب سایت و پرداخت پستها در طول کمپین کلیک کنید. در اینجا شما نیاز به دانستن آنچه که کلمات کلیدی خود را در گروه هدف با استفاده از.

کلمات کلیدی خود را با کلمات و عبارات است که مردم ممکن است برای پیدا کردن خود را در محصولات تجاری و خدمات یا اطلاعات از طریق موتورهای جستجو است.

مرحله 1: شناسایی کلمات کلیدی

اولین گام در تحقیقات کلمه کلیدی خود را برای شناسایی کلمات کلیدی. کلید واژه شناسایی است که در مورد پیدا کردن کلمات کلیدی است که گروه هدف خود را با استفاده از. شما احتمالا می تواند توسعه چند ایده بسیار به سرعت. اگر شما یک فروشگاه حیوان خانگی شما ممکن است شناسایی کلمات کلیدی مانند: “غذای سگ” و “گربه غذا”.

مرحله 2: پیدا کردن کلمات کلیدی

مرحله دوم در تحقیقات کلمه کلیدی خود را است برای پیدا کردن کلمات کلیدی به آنچه مردم در واقع استفاده و به سازماندهی کلمات کلیدی خود را با محبوبیت خود را.

برای پیدا کردن کلمات کلیدی و popularities با استفاده از کلمه کلیدی در جعبه جستجو از Aleksika به یاد جست و رفتار مخاطبان خود را. پیدا کردن آنچه آنها تماس بگیرید و چیزهایی که چگونه آنها شناسایی افراد چگونه دقیقا یا گسترده آنها به طور کلی جستجو.

شما همچنین می توانید کلمه کلیدی خوب ایده, از کلمات کلیدی بالا مجموعه که شامل بالا 100.000 کلمات کلیدی از سال و یا کلمه کلیدی دایرکتوری که در آن شما می توانید پیدا کردن کلمات کلیدی سازماندهی شده توسط موضوع.

مرحله 3: انتخاب کلمات کلیدی

کپی مربوط به شمارش و عبارات را به یک صفحه گسترده. شما پس از بررسی تمام عبارات منحصر به فرد است که می تواند درخواست خود را به سایت خود را در صفحه گسترده را شامل هر عبارت از اهمیت.

بعد مرتب کردن عبارات توسط “count” ستون. در نتیجه صفحه نمایش نشان می دهد اهمیت نسبی هر یک عبارت است.

شما باید برای انتخاب عبارات کلیدی که بیشتر مربوط به وب سایت خود را – دو و سه-کلمات و عبارات کلیدی است که بهترین توصیف محصولات و خدمات خود را. بسیاری از جستجوگران را وارد کنید یک کلمه نمایش داده شد به فرم جستجو اما شانس رقابت با موفقیت برای یک کلمه در موتور جستجو کلمات کلیدی است که نسبتا از راه دور. تعدادی از وب سایت های رقابت بیش از حد ساده است ،

به جای هدر رفتن تلاش های خود را و سپس شما انتخاب می کنید کلمات کلیدی را با یک کلمه پیشنهاد شده است که شما تمرکز بر روی آن کلمات کلیدی هستند که به راحتی قابل کنترل است.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد واژه پژوهش در Aleksika وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید