پویش کمک به نیازمندان در قالب پویش ایجاد اشتغال ادامه یابد

[ad_1]

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پویش کمک به نیازمندان نتایج خوبی را رقم زده است و نباید اجازه داد که در دوران پساکرونا نیز این همدلی کمرنگ شود بلکه می توان آن را در قالب پویش اشتغال ادامه داد و شاهد توسعه پایدار در کشور بود.

سید ابوالفضل موسوی بیوکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ضرورت مشارکت مردم در رزمایش کمک به نیازمندان در شرایط فعلی کشور، بیان کرد: ما شاهد بودیم که با توجه به بیانات رهبر انقلاب در روز عید نیمه شعبان مردم همه به میدان آمده و جنبش و همکاری پررنگی در اقصا نقاط کشور برای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه شکل گرفته است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه اظهار کرد: در شرایطی که اقتصاد کشور و فعالیت های اقتصادی دچار رکود شده و اقشار آسیب پذیر در تنگنا قرار گرفتند ما شاهد پویش همدلی و همکاری با مشارکت مردم برای کمک به نیازمندان هستیم. این پویش نتایج خوبی را رقم زده است و نباید اجازه داد که در دوران پساکرونا نیز این همدلی کم رنگ شود بلکه می توان آن را در قالب پویش اشتغال ادامه داد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: کشور ما به اندازه کافی فرصت، ظرفیت و نیروی جوان دارد با همدلی و همکاری و ایجاد اشتغال در روستاها ما می توانیم به توسعه پایدار دست یافته و در نهایت جهش تولید را رقم زنیم.

نماینده مردم یزد در مجلس در ادامه تاکید کرد: بنده شاهد بودم که در استان یزد در یک خیریه در قالب پویش همدلی بیش از یک و نیم میلیارد برای کمک به اقشار آسیب پذیر جمع شد. با ادامه دادن این پویش در قالب پویش اشتغال می توان زمینه اشتغال زایی را در روستاها و هم چنین در محله ها ایجاد کرد. اینگونه، جوانان نیز بر سرکار رفته و چرخ اقتصاد کشور چرخیده و در تمام محصولات می توانیم به خودکفایی برسیم.

موسوی در پایان تصریح کرد: در هر محله ای، مسجد، حسینیه و خیریه ها در حد توان خود می توانند به میدان آمده و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند. با توسعه پایدار و اشتغال زایی می توانیم به خودکفایی در هر زمینه ای دست یابیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید