[ad_1]

اگر شما در یک quandry بیش از نحوه تست عملکرد کامپیوتر شما, شبکه شما در شانس هستید. تحقیقات کمی به من منجر به یک مجموعه ای از ابزار آنلاین برای همه در دسترس به عنوان یک سرویس رایگان. شما تقریبا می توانید اندازه گیری و یا تجزیه و تحلیل هر چیزی پهنای باند مرتبط با ابزار ارائه شده از طریق آنلاین جامعه متخصصین و اهل فن در فروم SpeedGuide.net. هر آنچه در آن است که شما نیاز به نگاه در…..عملکرد و یا مرتبط با طراحی…..شما می توانید آن را با انجام رایگان SpeedGuide ابزار. کوچک منابع شما باید با استفاده از.

در اینجا یک لیست از آنچه که آنها در دسترس برای شما:

* SG TCP/IP Analyzer

این SpeedGuide TCP/IP تجزیه و تحلیل یک برنامه طراحی شده برای صفحه نمایش خود را به اینترنت پارامترهای استخراج شده به طور مستقیم از TCP بسته های فرستاده شده توسط مرورگر خود به سرور خود را. تحلیل برنامه پس از آن نمایش توصیه هایی بر اساس تنظیمات استخراج شده از عناوین آن بسته است.

* SG TCP Optimizer

TCP Optimizer یک برنامه رایگان ویندوز طراحی شده برای کمک به بهینه سازی اتصال به اینترنت خود را. این برنامه باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن بهترین MaxMTU ارزش تست پوشیدگی و نیشگون گرفتن و کشیدن مهم رجیستری پارامترهای. این Optimizer می تواند مفید باشد با تنظیم هر نوع اتصال به اینترنت از مودم به پورت گیگابیت+ 🙂 اگر شما نیاز به کمک دارید با این برنامه بررسی TCP Optimizer مستندات خواندن پهنای باند خود را افزایش سرعت و مقالات مرتبط با پرسش و پاسخ و/یا بازدید از انجمن های خود.

* SG Security Scanner

این SpeedGuide.net امنیت اسکنر ممیزی خاصی پورت بر روی کامپیوتر شما تشخیص پتانسیل آسیب پذیری.

توجه داشته باشید: برخی از فایروال ها ممکن است ورود به یک حمله بالقوه را از سرور خود را اگر شما انتخاب می کنید برای تست امنیت سیستم خود را پس از تست آنها برای آسیب پذیری.

* SG تست سرعت

سریع سرعت دانلود تست به منظور برآورد سرعت اتصال شما را در زمان.

* SG ابزارهای شبکه

SG شبکه بخش ابزار شامل بسیاری از شایع ابزار شبکه مانند PING, TRACEROUTE, WHOIS, و غیره.

* SG بیت/بایت تبدیل ماشین حساب

بیت/بایت ماشین حساب یک ابزار مفید برای سرعت تبدیل بیت به بایت ، در آن طول می کشد به در نظر گرفتن متفاوت conventons در حالی که محاسبه ارتباطات داده ها و نرخ ها و فضای ذخیره سازی.

* SG RWIN/BDP ماشین حساب

این RWIN/BDP ماشین حساب می تواند مورد استفاده برای برآورد TCP پنجره ارزش های مبتنی بر پهنای باند

*تاخیر محصول (BDP برای کوتاه مدت).

آن را همچنین می توانید محاسبه حداکثر پهنای باند بر اساس RWIN و پوشیدگی ارزش و انجام تعدادی از تبدیل های مختلف نیز هست.

قطره در SpeedGuide.net و تست کردن (هیچ جناس در نظر گرفته) این ابزار. حداقل شما ممکن است یادگیری چیزی در مورد سیستم فعلی خود را نیاز دارد و یا عملکرد. در حالی که شما وجود دارد من پیشنهاد می کنم شما نیز بررسی جامعه خود فروم. محل عالی برای پاسخ به سئوالات و دریافت پاسخ برای هر پهنای باند مسائل شما ممکن است داشته باشد.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *