[ad_1]

و دور در من زیبا بالون به آسمان آبی – از طریق و گذشته ابرها. فکر می کنم شما می خواهم شناور در ابر ؟ چگونه در مورد “سکه از بهشت؟” آیا ما هنوز وجود دارد? نه ؟ خوب…من اجازه می دهد یک لحظه به روشنگری روح خود را…از طریق ابر.

ابر به عنوان ما آن را می دانم; یک استعاره برای اینترنت بر اساس چگونه اینترنت را به تصویر کشیده است در شبکه های کامپیوتری نمودار; یک سبک از محاسبات است که در آن به صورت پویا و مقیاس پذیر و اغلب مجازی, منابع ارائه شده است. SaaS (سرویس به عنوان یک نرم افزار) از طریق اینترنت به عنوان من ذکر شده در موارد قبلی است و نیروی محرکه.

برای اهداف عبرت بود آن شناخته شده مایکروسافت است که آوردن آن در زمان آزمایش استراتژی به ابر. در آوردن بیشتر از آن دفتر نرم افزار برای خرس در متقاعد کردن کسب و کار به استفاده از آن به روز رسانی فن آوری. اینتل این است که گردش به جلو و آوردن نام تجاری آن را به نسل بعدی آنلاین بهره وری پلت فرم با “مایکروسافت آفیس 365.”

بیش از پنجاه و هشت فعلی و بالقوه ابر رایانه کاربران را تشکیل “باز کردن مرکز داده داد”. تعداد واقعی گزارش شده است در هفتاد و شرکت های شرکت کننده و…در حال رشد است. جاده های نقشه برداری در ابر همکاری است که پیش بینی شده برای سال 2011. این آخرین سرمایه گذاری احتمالا هزینه شرکت (به یک فروشنده قفل در) حدود 100 میلیارد دلار در طول چند سال آینده. این اطلاعات توسط یک اشتقاق از آقای Kirk Skaugen معاونت و مدیر کل اینتل مرکز داده های گروه با توجه به چارلز Babcock اطلاعات مجله هفته. پنجاه میلیارد دلار در سال برچسب قیمت یک ترکیب هزینه هفتاد و شرکت عضو تیم. همکاری اضافه شده است با سرعت به توسعه در این پروژه است و به احتمال زیاد به افزایش تراشه کامپیوتری فروش برای اینتل (اولیه توسعه SRAM و DRAM تراشه های حافظه – آمریکایی شرکت فن آوری جهانی) و AMD (Advanced Micro Devices). منطق پشت هماهنگ فشار توسط اینتل است که مجموعه ای از بهترین استانداردها و شیوه های است که کمک به کسب و کار و ابر انجام طرح های پیش رو می گوید Skaugen و Babcock.

بسیاری از این گروه عضویت عبارتند از: بانک ملی استرالیا, J. P. Morgan Chase, دویچه بانک, ماریوت, لاکهید مارتین, چین, زندگی, UBS, Teramark و اولی است. آنها ادعا به ارائه ابر راهنمایی در حالی که ساخت مراکز داده برای همکاری خصوصی و عمومی ابرها در سال 2015. این گروه از متحدان همچنین در نظر دارد به آدرس ابر زیرساخت های مدیریت امنیت اطلاعات, حکومت و تعریف از خدمات است.

یکی بهره وری پلت فرم توسط “دفتر 365” شامل ترکیبی از دفتر آنلاین برنامه های تحت وب با شیرپوینت آنلاین بورس, آنلاین و Lync آنلاین. این سرویس مبتنی بر نرم افزار ارائه خواهد شد نسخه از Office Word, Excel, Power Point, ایمیل صوتی, سرمایه گذاری, شبکه های اجتماعی, پیام های فوری, وب سایت, پورتال های اکسترانت صوتی, کنفرانس, ویدیو کنفرانس و وب کنفرانس به گزارش داگ Henschen اطلاعات مجله هفته. دفتر 365 و Office Professional Plus گزینه(ع) می تواند هزینه از $2.00 $در 24.00 یک ماه برای هر کاربر.

به عنوان به که در آن اتحاد خواهد شد و تمرکز آن tech مشکلات بر اساس شرکت حجم کار آنها برنامه ریزی برای مقابله با مشکلات پرداختن به خود را به حداقل رساندن تاخیر در عملیات. آنها همچنین برنامه ریزی برای پرداختن به حداقل رساندن استفاده از انرژی درون ابر مرکز داده است. “تمرکز خواهد شد در پنج ابر استفاده از مدل. آنها شامل یکپارچه شبکه مورد نیاز برای محاسبات ابری که در آن چندین شبکه, پروتکل های ارتباطی و ذخیره سازی هستند با هم ادغام شدند به کاهش تعداد پورت و مقدار زیادی از تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد یک ابر” با توجه به Skaugen و Babcock.

از دندانه دار کردن فضا, ابر, ابر سرور مقرون به صرفه و آسان برای استفاده از cloud-computing زیرساخت ها است. هر ابر به طور کامل قابل تنظیم مجازی, سرور نمونه است که یک کاربر می تواند راه اندازی, نگهداری و کنترل کامل دسترسی ریشه. هر سرور می دهد کاربران دسترسی ریشه کامل به توزیع لینوکس از انتخاب. کاربران توسط ساعت پرداخت بسته به اینکه چقدر بزرگ از یک سرور استفاده می کنند.

سرورهای ابری آوردن قدرت از ابر به سنتی میزبانی وب سرور مبتنی بر مدل. یک ابر سرور فراهم می کند انعطاف پذیری کل برای اجرای هر چیزی از جاوا سایت به Ruby On Rails برنامه. این سرویس می آید تحت SLA (توافقنامه سطح خدمات)است و بخشی از قرارداد به همراه شرایط و ضوابط خدمات(ع) و منوط به شرایط و ضوابط مندرج در قرارداد سند است.

مشارکت در اینتل بخشی است که نشانه ای از چگونه یکنواخت ابر مراکز داده تکیه بر معماری X86 توسعه پروژه است. IBM ساز ریزپردازنده ساخته شده آن Research Triangle Park بر روی سرورهای X86.

یک سرور است که یک برنامه نرم افزاری و یا کامپیوتر است که در آن یک برنامه خاص اجرا می شود. آن را فراهم می کند یک نوع خاص از خدمات به مشتری نرم افزار در حال اجرا بر روی همان کامپیوتر یا کامپیوتر دیگر در یک شبکه مشخص شده. مشتری فراهم می کند رابط کاربر گرافیکی(GUI) و انجام تمام یا بعضی از پردازش درخواست ها از سرور که حفظ داده ها و روند درخواست. آن است که یک عنصر مهم از سیستم عامل های مدرن و طراحی شبکه(s).

در حال حاضر…آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال شناور در ابر ؟

محاسبات ابری است که در اینجا به ماندن…حداقل تا بعد از وزش باد می آید همراه است.

تا وقتی که کنار هم…

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *