پرداخت بالاترین شغل در هند در سال 2018

[ad_1]

مردم می گویند در هند آنها زیادی را پرداخت نمی کند! اما شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که وجود دارد مردم در اطراف شما درآمد, چاق, چک هر ماه.

بالاتر از شما حتی می توانید تصور کنید. آن است که به اشتباه معتقد بودند که بسیاری از آنها بیشتر بمبی یا IIM فارغ التحصیلان. اما واقعیت این است که آنها بسیار ساده مردم را با غیر glamourous درجه است.

تغییر سازمان ها ممکن است به شما پیاده روی اما نه رضایت. بنابراین شما نیاز به انتخاب خود را حرفه ای بخش دقت کنید.

در اینجا ما ذکر شده بالاترین پرداخت در سال آینده است.

رشد هکر

رشد نرم است و روند سریع آزمایش های مختلف در سراسر کانال های بازاریابی و توسعه محصول روش به شکل کارآمد ترین و موثر راه برای رشد کسب و کار. رشد نرم اشاره دارد به مجموعه ای از متعارف و غیر متعارف بازاریابی آزمایش که منجر به رشد یک کسب و کار است.

حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل

محدوده حقوق و دستمزد: تومان 60,000 تومان 3 لاخ یک ماه

رابطه درمانگران

در هند این کار این است که یک انتخاب حرفه ای برای دانش آموختگان پزشکی. در حالی که پیش از آن یک فرمت از روانشناسان اما در حال حاضر آن را تبدیل به یک حرفه های مختلف خود را. هدف اصلی از این کار این است که نشان می دهد مردم با رابطه بهتر راهنمایی, چگونه برای شروع یک زندگی مشترک متفقین مسائل و بیشتر.

حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل

محدوده حقوق و دستمزد: 30000 تومان به تومان 1 لاخ یک ماه

ویژگی های نویسنده

ما می توانیم می گویند نویسندگان و نویسندگان مطالب یک چیز هستند اما ویژگی های نویسندگان کاملا متفاوت هستند. آنها همچنین نوشتن اما تمرکز خود را بیشتر بر روی نکات فنی مربوط به آن شرکت و یا شرکت برنامه نویسی. برای شرکت های متخصص در فن آوری های مانند Adobe, Oracle و برندهای مشابه یک نویسنده فنی است که باید.

حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل

محدوده حقوق و دستمزد: تومان 50,000 تومان 1.7 لاخ یک ماه

Social Media Manager

رسانه های اجتماعی است که مهم ترین بخش از یک نام تجاری این شرکت در این روز است. بسیاری از افراد در این حرفه کار به عنوان رسانه های اجتماعی مدیر یا مدیران. این همه افراد کلیدی در حفظ یک نام تجاری در رسانه های اجتماعی شهرت.

حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل

محدوده حقوق و دستمزد: 30000 تومان به تومان 3 لاخ یک ماه

SEO تحلیلگران

جستجوگرها در یک حرفه ای است که گسترش رسانه های اجتماعی و رشد هکر. با آمدن قارچ در هند مارک های حفظ یک جداگانه SEO تحلیلگر. در حالی که کار اصلی این است که به خواندن بین خطوط خود را از گوگل جستجو و گشت و گذار در اینترنت این حرفه ای فارغ التحصیل از نوشتن مطالب و یا رسانه های اجتماعی.

حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل

محدوده حقوق و دستمزد: 30000 تومان به تومان 1 لاخ یک ماه.

همچنین به باور کارشناسان این همه در مورد انتخاب شغلی مناسب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید