پایان SEO? نه این فقط آغاز است

[ad_1]

SEO, سحر و جادو مخفف نگه می دارد بسیار زیاد توان. برای برخی از, آن است که مفید ترین و قدرتمند ترین روش برای حصول اطمینان از کسب و کار سودآور برای برخی دیگر آن را یک شیطان ابزار است که می تواند فریب حتی پیچیده ترین موتورهای جستجو و این که ما باید ترس از هیولا روش و یا به عنوان یک سیاه سحر و جادو است که باید ریشه کن شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که جستجوگرها در نهایت ناپدید می شوند ؟ هرگز به عنوان هر کس برای تبدیل شدن به یک بخش طبیعی از هر سایت.

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو و یا بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جستجو. این مفهوم آشنا برای همه. اما اجازه دهید نگاهی به آن از کمی زمینه وسیع تر است. آنچه در واقع بهینه سازی وب سایت چیست ؟ بهینه سازی یک تمایل طبیعی از مدیران سایت برای بهبود رتبه بندی وب سایت. چندی پیش در بهینه سازی استفاده می شود برای خدمت به هدف خاص مانند حصول اطمینان از آسان به خواندن صفحات وب برای خوانندگان صفحه نمایش از دستگاه تلفن همراه Netscape Navigator و اینترنت اکسپلورر.

بهینه سازی نشده است و هرگز اشتباه است. صفحات هستند که بهینه سازی شده برای Netscape Navigator در Netscape را نشان نمی دهد تقریبا تا آنجا که موتورهای جستجو ظاهر نمی شود به سایت های است که بهینه سازی شده برای آنها. برخی آن را جستجوگرها چه چیز دیگری می تواند از آن نیز خواهد بود ؟ خدمات SEO آنقدر محبوب است که آن را سزاوار خود مخفف. اما آن را در مورد هر گونه فریب; وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو را در چنین راهی است که SEs آنها را تشخیص دهد. پس از همه آنها فقط با ماشین آلات; ما نیاز به دیدار با معیارهای خود را.

واقعیت این است که موتورهای جستجو قادر به جستجو در سایت های مربوطه و توصیه آنها را به بازدید کنندگان آنلاین. روشن است که این موتور جستجو را پیشنهاد نمی کنم یک صفحه است که نمی توان درک کرد. جستجوگرها است که بر اساس وجود کامل متن و موتورهای جستجو. اگر صفحات شفاف نیست برای SEs سپس SEs نمی توانست پیدا صفحات مناسب برای کاربران خود به ارائه مطالب و شامل تبلیغات پرداخت.

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو. بسیاری از SEOs ارائه خدمات مفید برای صاحبان وب سایت از نوشتن کپی برای مشاوره دادن در سایت معماری و کمک به پیدا کردن مربوط به دایرکتوری ها و سایت های ثبت مقاله.

کمک برای جستجو در لیست پیدا کنید و حتی اطلاعات اولیه در مورد چگونگی بهینه سازی. اگر SEO شیوه تا به حال شده است یک تهدید برای SEs سپس آن را قطعا نمی وادار مدیران سایت به پیاده سازی تکنیک های SEO. حتی اگر شما را فراموش کرده ام در مورد این موتورهای جستجو هنوز هم متعلق به دسته بندی صفحات از اطلاعات است. مانند دیگر اطلاعاتی سایت جستجو صفحات نیز درآمد حاصل از تبلیغات معمولا لینک های پرداخت.

متن پنهان کلمه تکرار link-کشاورزی و مسائل مشابه به عنوان جستجوگرها دادن. دادن هیچ ربطی به سئو. هر گونه فعالیت های انسانی می تواند توسل به شیوه ای ناعادلانه. تماس با کسی که با استفاده از جستجوگرها دادن تکنیک های یک متخصص SEO در مورد همان است که خواستار یک مرد که ایجاد خانه های تک استفاده میسون. هر تقلب دیر یا زود می شود شناخته شده است.

SEO دادن در شکل فعلی آن به طور عمده متکی بر اختصاص دادن بیش از حد وزن به طور کلی کلمات کلیدی است که نیز تا حدودی به دلیل این تفکر از کاربران عادی. آنها عادت کرده اند به کار با متن کامل و در نتیجه ورود یک اصطلاح کلی و صرف مقدار زیادی از زمان در حال دیدن سایت از طریق نمایش نتایج جستجو بر روی سوالات خاص. SEO به سادگی ارائه می دهد چند نکته برای اقامت در بالا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید