ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید

بهتر است که همیشه از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که اشعه فرا بنفش حتی از شیشه نیز عبور می کند پس شاید بهتر باشد حتی در منزل نیز در طی روز از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر به مشخصات هر کرم ضدآفتابی توجه کنید، اطلاعاتی نظیر سطح SPF بر روی آن درج شده است، این مخفف معادل Sun Protection Factor یا فاکتورهای محافظت در مقابل نور خورشید است که یکی از مهم ترین فاکتورها در هر محصولی می باشد و هرچه این مقدار بیشتر باشد به معنی بهتر بودن است.

این کرم را بیشتر در روزهای آفتابی و گرم همچنین در روزهای سرد سال باید مصرف کرد کرم نمیتواند ساعتهای زیادی بر روی پوست دوام بیاورد، پس باید چند ساعت یکبار مجددا آن را تمدید کنید. کرم را کاملا روی پوست پخش کنید تا به خوبی جذب شود. اشعه خورشید بین ساعت ۱۰ تا ۲ ظهر در بالاترین سطح تابش خود قرار دارد. به پوشش خود دقت کنید سعی کنید از لباس های آستین بلند و نخی بپوشید و از کلاه لبه دار بذارید و عینک آفتابی بزنید تا چشمان شما در برابر اشعه آفتاب، آسیب نبیند. زمانی که پوست شما با کرم ضد آفتاب محافظت نشود، حتی قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید به میزان محدود نیز می تواند به پوست شما آسیب برساند.

از عوامل مهمی که می تواند باعث آسیب به پوست شود، تابش بیشاز اندازه نور خورشید است که بهوسیله کرمهای ضدآفتاب میتوان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. استفاده از کرم ضد آفتاب خوب، یکی از عواملی است که باعث میشود که پوست شما شاداب، جوان زیبا و سالم بماند. ضدآفتاب فقط یکی از روشهایی است که مانع رسیدن اشعههای مضر آفتاب به پوست میشود.

کرم ضدآفتاب فقط مخصوص پوست صورت نیست. کرمهای مخصوص افرادی که پست چرب دارند، فاقد چربی هستند. کرم ضدآفتاب محصولی است که مستقیما با سلامت پوست شما در ارتباط است. این محصول مستقیما با سلامت پوست شما در ارتباط است بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید و محصول باکیفیت را بخرید حتی اگر گران است. مقاومت در برابر رطوبت به این معناست که سطح SPF کرمها بعد از ۴۰ دقیقه قرار گرفتن در مجاورت رطوبت، هنوز تاثیرگذار باشد. با توجه به اینکه کرمها ضدآب نیستند، بعد از مدتی حتما باید دوباره از آنها استفاده کنید. در این مطلب می خواهیم به شما عزیزان اطلاعات خوبی در مورد بهترین برندهای این محصول و ویژگی های یک محصول خوب در اختیار شما قرار دهیم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد افتاب عالی برای پوست خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید