ویندوز 10 1709 به روز رسانی 0x80080008 خطا – چگونه برای نصب به روز رسانی 1709 برای ویندوز 10 بدون خطا

[ad_1]

این “سقوط سازندگان’ به روز رسانی“منتشر شده توسط مایکروسافت در ماه اکتبر سال 2017; معادل “سرویس پک” آن را به خوبی دریافت شده توسط PC جامعه به عنوان یک مجموعه قابل توجهی از تغييرات اساسی ویندوز 10 سیستم عامل.

متاسفانه بسیاری از مردم در بر داشت که به روز رسانی به جدید “1709” نسخه از این سیستم عامل چندان ساده نیست; جلوگیری از آنها را از اینکه قادر به شناسایی هر یک از مزایای بالقوه است که آن را تحویل داده (آن اضافه شدن چندین ویژگی کلیدی به سیستم).

شایع ترین دلیل برای عدم توانایی برای ارتقاء آمد از ناسازگار سخت افزار. سیستم های در حال اجرا 8+ سال-سخت افزار قدیمی به طور معمول بسیار ساکت به قبول این به روز رسانی. این بود که مرکب از راه های که در آن اکثر سیستم ها به سادگی نمی دولت *چگونه* / *چرا* نصب و راه اندازی شکست خورده است.

این آموزش به بررسی علل شایع این مشکل و نحوه حل آن…

چرا 1709 “سازندگان به روز رسانی” نصب نمی شود

شایع ترین دلیل است که سیستم شما سخت افزار قدیمی است – جلوگیری از ویندوز از بودن قادر به نصب فایل های مناسب / ویژگی های است که نیاز به آن را دریافت و در حال اجرا است. در زیر نیز مشکلات…

 • ناسازگار نرم افزار / خدمات

 • آسیب دیده و فایل های ویندوز / تنظیمات

 • آنتی ویروس مسدود کردن نصب و راه اندازی

 • از تاریخ فایل های پیشگیری از ویندوز از عامل به درستی

راه معمولی که در آن قادر به نصب است که سیستم شما را “دانلود” به روز رسانی و شروع به “نصب” آن را در پس زمینه.

پس از یک مقدار کوچک از فایل های اضافه شده به سیستم خود را از شما می خواهد به راه اندازی مجدد – که در آن نقطه یک صفحه نمایش ظاهر می شود نمایش “پیشرفت” نصب و راه اندازی; دادن یک در صد به روز رسانی و در نهایت به شما اجازه می دهد برای تعیین دقیقا همان جایی که به روز رسانی در نصب و راه اندازی.

در حدود 30% سیستم راه اندازی مجدد خواهد شد و نشان خواهد داد (“پیکربندی”) صفحه نمایش دوباره – درصد رشد به طور معمول افزایش به حدود 33 درصد در نقطه ای که دیگر راه اندازی مجدد رخ خواهد داد. پس از بارگذاری بازگشت تا آن را به طور معمول مورد که شما نگاه کنید به “بازگرداندن به نسخه های قبلی از ویندوز” تصویر – دلالت است که نصب و راه اندازی خود شکست خورده است.

این علت است که مقرر شده در به روز رسانی این رو به همین دلیل بسیاری از مردم تجربه کرده اند مشکلات با آن است. پس باید توضیح دهد که چگونه به رفع مسائل بالقوه در داخل سیستم شما, در نتیجه اجازه می دهد به روز رسانی ادامه:

چگونه به تعمیر ویندوز 1709 بروز خطا (0x80080008)

به دلیل ابهام در این خطا تنها راه را به درستی حل و فصل آن را به نگاه را از طریق یک آرایه وسیعی از علل مختلف حل آنها را به عنوان مورد نیاز است.

هر کسی درگیر با ویندوز / PC توسعه به احتمال زیاد خواهد شد آشنا با هر مرحله. آنها بسیار وسیع در دامنه – اما به طور کلی برای حل اکثر مشکلات اساسی است که می تواند منجر ویندوز 10 را قبول نمی کند به روز رسانی…

1. اجرای SFC & نوجوانی مقعد

 • SFC = “System File Checker”

 • نوجوانی مقعد = “استقرار تصویربرداری سرویس مدیریت”

هر دو از این CMD (Command Line) ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن تعدادی از هسته ویندوز فایل های. آنها بیشتر استفاده می شود برای نمونه از به روز رسانی ویندوز رفع مشکلات (مانند این) به موجب آن سیستم نیاز به “فلاشینگ” از فایل های که ممکن است خراب شده و یا آسیب دیده است.

اولین گام این است که به استفاده از هر دو داخلی این ابزار برای پاک کردن هر گونه مشکلی که ویندوز ممکن است در هسته خود است. برای انجام این کار شما نیاز به استفاده از موارد زیر است:

 • مطبوعات “ویندوز” کلید بر روی صفحه کلید + “S”

 • این خواهد آورد تا در جعبه “جستجو” که در آن شما باید از نوع “CMD”

 • راست کلیک بر روی “Command Prompt” آیکون را انتخاب کنید “اجرا به عنوان مدیر”

به پنجره جدید که به نظر می رسد نوع زیر است:

 • sfc /scannow

 • Dism.exe /Online /Cleanup-Image /Restorehealth

شما باید صبر کنید برای هر یک را به پایان برساند قبل از اقدام به بعدی. پس از هر دو کامل هستند حرکت بر روی گام بعدی در روند…

2. غیر فعال کردن به روز رسانی ویندوز خدمات

شما باید غیر فعال کردن به روز رسانی ویندوز خدمات (که * * * * همیشه* در حال اجرا در ویندوز 10). در حالی که این به طور کلی بی ضرر آنها به طور معمول منجر به تعدادی از مشکلات بالقوه با ویندوز 1709 به روز رسانی است که می تواند حل شود با استفاده از مراحل زیر:

 • مطبوعات “ویندوز” کلید “S” بر روی صفحه کلید خود را

 • نوع “CMD” و سپس راست کلیک بر روی لیست که به نظر می رسد

 • را انتخاب کنید “اجرا به عنوان مدیر”

هنگامی که آن را بارهای نوع دستورات زیر:

 • net stop wuauserv
 • net stop bits
 • net stop dosvc

3. حذف “SoftwareDistribution” پوشه

گام بعدی برای حذف “SoftwareDistribution” پوشه در داخل C:/Windows. این است که اساسا جایی که ویندوز فروشگاه تمام و در عین حال-به-توان-نصب به روز رسانی برای سیستم (مراحل نصب شروع می شود با به روز رسانی های دانلود شده از مایکروسافت سرور و پس از آن در حال نصب از پوشه SoftwareDistribution).

آن است که اغلب مورد است که فایل های درون این پوشه را خراب و آسیب دیده – پیشرو ویندوز یا رفتار نامنظم و یا فقط قادر به نصب آنها را به درستی. به این منظور از بین بردن پوشه در تمامیت آن حذف هر برنامه به طور بالقوه فایل های خراب است که ممکن است در داخل آن است.

این ممکن است تنها اگر شما قادر به متوقف کردن بخش های مختلف به روز رسانی از خدمات در حال اجرا (#2). اگر این موفق (که اغلب چنین نیست) سیستم شما باید برای دانلود به روز رسانی دوباره – اما آنها خواهید بود تازه…

 • با کلیک بر روی “FileExplorer” (با کلیک بر روی “شروع” > “فایل اکسپلورر” از سمت چپ منوی)

 • فهرست به C:/Windows

 • را انتخاب کنید “SoftwareDistribution”

 • SHIFT + دکمه حذف

 • اجازه دهید آن را حذف

 • راه اندازی مجدد کامپیوتر شما

پس از راه اندازی مجدد شما نیاز به صورت دستی به روز رسانی دانلود دوباره. این را می توان با دنبال کردن گام بعدی…

4. ویندوز 10 به روز رسانی دستیار

گام بعدی این است برای استفاده از ویندوز 10 “به روز رسانی دستیار” – که اساسا اجازه می دهد تا شما را به صورت دستی دانلود به روز رسانی است که شما نیاز به نصب.

این را می توان با پیروی از این مراحل:

 • فهرست گوگل و نوع “ویندوز 10 دانلود”

 • در بالای صفحه با کلیک بر روی “به روز رسانی” را فشار دهید

 • این را دانلود کنید “به روز رسانی دستیار” به خود سیستم

 • آن را اجرا کنید

 • این دانلود به روز رسانی دستی/نصب فایل های به روز رسانی

 • اجازه دهید آن را نصب و به روز رسانی

این فرآیند به طور معمول دوباره شکست. اگر آن را نمی کند – شما نصب شده اند 1709! اگر آن را ندارد, شکست, شما نیاز به نگاه در هر گونه مسائل بالقوه است که می تواند به جلوگیری از این سیستم از نصب آن را به درستی.

5. حذف دستگاه های جانبی

اگر این به روز رسانی هنوز هم کار نمی کند, شما نیاز به حذف محیطی دستگاه (USB متصل پرینتر و غیره).

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد کاملا سخت گیرانه این هدف اساسی آن به این معنا است که اکثر مردم به طور معمول باید کاملا قدیمی “خارجی” سخت افزار که ممکن است مناسب رانندگان نصب شده است.

به این منظور از بین بردن این دستگاه از سیستم یکی از بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که 1709 به روز رسانی در واقع می توانید نصب کنید.

مراحل انجام این کار به شرح زیر است:

 • دستی حذف هر گونه USB/SCSI/Firewire اتصال به دستگاه های خارجی از خود واقعی کامپیوتر

 • فهرست اسامی را از طریق “مدیر دستگاه” و “عزل” دستگاه های مختلف است که فقط حذف شده است (این حذف درایور از سیستم)

 • راه اندازی مجدد سیستم شما و حرکت بر روی مرحله بعدی

6. غیر فعال کردن / حذف نرم افزار آنتی ویروس

در نهایت, شما باید نگاه غیر فعال کردن / حذف آنتی ویروس نرم افزار.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد خطرناک آن است که در واقع نیست که از یک مشکل – فقط به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست دانلود هر گونه نرم افزار مخرب از اینترنت است.

دلیل این مهم است زیرا به این معنی که شما قادر به نصب فایل/تنظیمات/به روز رسانی آنها را بدون نیاز به اسکن می شود. تعدادی از مردم با اشاره به این ایده است که به سال 1709 به روز رسانی است که مانع از نصب با آنتی ویروس های مختلف ابزار مسدود کردن آن.

برای حل این مشکل شما باید با کلیک راست بر روی “شروع” را فشار دهید (پایین سمت چپ ویندوز 10) و انتخاب “برنامه ها و ویژگی های”. مرور کردن لیست و حذف ابزار آنتی ویروس شما نصب شده است. این نباید بیش از 5 دقیقه.

پس از انجام این کار شما باید سعی کنید با استفاده از “به روز رسانی دستیار” دوباره.

اگر شما موفق هستند, سپس شما باید به جای هر یک از سخت افزار/نرم افزار شما از سیستم حذف. اگر نه به این معنی که شما به احتمال زیاد برخی از مشکل عمیق تر بر روی کامپیوتر خود را که فقط می توان با مشخص تر بازرسی / تست.

در این موقعیت شما ممکن است مایل به نگاه در استفاده از خدمات پشتیبانی فنی و یا شاید یکی از “تعمیر کامپیوتر” ابزار – اگر شما می توانید پیدا کردن یکی که قابل اعتماد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید