وضعیت پرداخت خسارت به مساکن زلزله زده قطور راضی کننده نیست

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از تعلل شرکت بیمه گذار در پرداخت خسارت واحدهای زلزله زده قطور خوی و سلماس گفت: بیمه موظف به اجرای کامل تعهدات خود در توافقنامه با استانداری است.

محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه ۲۵ خرداد در جلسه بررسی میزان پرداخت خسارت بیمه واحدهای زلزله زده قطور و سلماس با اشاره به اینکه ارزیابی بیمه از میزان خسارت به واحدهای مسکونی و تجاری مناطق زلزله زده را قبول نداریم، افزود: متاسفانه ارزیابی درستی از میزان خسارت ها انجام نگرفته و استانداری از شرکت بیمه گذار انتظار دارد تا به مفاد قرارداد خود پایبند باشد.

وی گفت: علیرغم اینکه شرکت بیمه گذار باید در کمتر از دو هفته نسبت به ارزیابی درست و پرداخت خسارت بیمه مناطق زلزله زده اقدام می کرد اما با گذشت بیش از ۱۰۰ روز از زلزله هنوز این مهم به طور کامل محقق نشده است.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: فصل کاری در مناطق زلزله زده محدود است و این تعلل انجام گرفته در مسیر بازسازی خلل جدی وارد می سازد.

به گزارش ایسنا،شهریاری ادامه داد: با توجه به اینکه ارزیابی شرکت بیمه گذار منطقی و عادلانه نیست لذا کمیته ای متشکل از طرفین قرارداد و یک کارشناس مربوطه تا آخر این هفته تشکیل و نسبت به برآورد مجدد در کمتر از یک هفته مناطق زلزله زده قطور و سلماس اقدام می کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید