وردپرس برای SEO

[ad_1]

وردپرس برای SEO و این مقاله را به شما یک نمای کلی.

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو. آن است که در رابطه با ساخت سایت خود را به نظر می رسد ‘مربوط به موتورهای جستجو به عنوان ورودی کاربران واژه هاي كليدي. هدف این است که برای رسیدن به 1 نقطه در گوگل وجود اینکه دیگر موتورهای جستجو بیش از حد و وارد شدن به شماره یک نقطه در آنها نیز مهم است.

زمانی که مردم جستجو برای چیزی در مثلا بینگ و وب سایت خود را نمایش داده شده در صفحه اول این شانس را از آنها بازدید سایت شما بالاتر است.

به منظور رسیدن به یک جای خوب شما را به نگاه خوب برای موتورهای جستجو که به معنی جلسه معیارهای خود را. وجود دارد تعدادی از راه هایی برای افزایش در صفحه بهینه سازی موتور جستجو – از جمله bolding کلمات کلیدی با استفاده از متا تگ ها و ایجاد یک نقشه سایت.

وجود دارد 2 جنبه های مهمی از بهینه سازی موتور جستجو در صفحه و خارج صفحه است. در صفحه جستجوگرها در مورد بهینه سازی وب سایت خود را در متن قرار دادن کلیدی متا تگ ها در بدن و عنوان صفحات خود را. بیشتر نمونه ها عبارتند از: با استفاده از متن جایگزین در تصاویر خود را و یا استفاده از متن لنگر را در لینک های خود را. Off-page SEO نگران است با لینک بازگشت که بدان معنی است که وب سایت های دیگر لینک به صفحات وب خود را.

کار جستجوگرها می تواند مستقیم به جلو با وردپرس. در اینجا برخی از ایده های…

-بدون نیاز به یادگیری HTML را کلمات کلیدی خود را جسورانه با استفاده از ویرایشگر بصری برای ایجاد لنگر متن فقط متن را که می خواهید به یک لنگر متن در پست/ویرایشگر صفحه با کلیک بر روی “لینک” و یک پاپ از پنجره ظاهر خواهد شد و شما فقط نوع در URL وب سایت شما می خواهید به مرتبط.

-شما می توانید بهینه سازی تصاویر در وب سایت خود را به راحتی. هر بار که شما ها و یا قرار دادن یک تصویر شما می توانید توضیحات متن جایگزین و عنوان در تصویر گزینه های.

-را های مختلف پلاگین جستجوگرها وجود دارد. استفاده از آنها به راحتی قرار دادن متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی برای پست ها و صفحات.

بدون در نظر گرفتن هدف از وب سایت خود را, شانس هستند شما می خواهید بازدید کننده بیشتر. وجود دارد راه های دیگر برای دریافت ترافیک به وب سایت خود را, اما بهینه سازی موتور جستجو (اگر شما آن را به خودتان) رایگان است.

شروع به انجام خود وردپرس جستجوگرها در حال حاضر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید