هنگامی که خبر این است که به سادگی بیش از حد اطلاعات

[ad_1]

اخبار: داستان اطلاعات بیش از حد و یک دختر – توسط Simon گچ – ISBN: 978-0-9914480-7-4. منتشر شده توسط Mossik مطبوعات (21 دسامبر 2016). ($ 7.99 USD آمازون نسخه شومیز) داور دریافت کتاب از نویسنده به عنوان یک تجارت شومیز.

نقد و بررسی توسط Chris Phillips

وجود دارد, کلاسیک, که, چه, که از کجا و چرا در این کمیک هیجان انگیز.

بازیگران از شخصیت های در حال حل و فصل خود را برای شرایط جدید است. آنها فکر می کنند که هیچ چیز زیادی باید اتفاق ناراحت است که جهان و در عین حال آنها جای تعجب دارد اشتباه است.

این داستان کنایه شایعات بی اساس و دروغ و گمراهی و فتنه می آید در سراسر اصیل به عنوان یک کمدی اشتباهات و اطلاعات غلط. این قضیه به اندازه کافی ساده است و فقط ظریف به اندازه کافی برای ارائه یک پایه خوب.

Ma پرورش را فراهم می کند مسکن برای او “دختران” بلا چوپان و زن سبک و جلف. در حال حاضر سه در محل اقامت گم شده است. Ma باعث می شود یک معامله بزرگ در مورد آن. او حتی به روزنامه های محلی زمانی که پلیس محلی نیست و عمل او ترس است. او در گرفتن توجه از کار پلیسی جدید سردبیر روزنامه محلی و تاریخ و زمان آخرین اما حداقل نه خود شهر.

شخصیت اصلی هنریتا بود که نام این شهر در سوال Henryetta اوکلاهما. هنریتا زیادی برای رفتن او این روزها او در نقل مکان کرد به شهر بزرگ OKC OK و فرود یک کار با local tv station. اگر چه این خود کمک کند روزنامه نگاری حرفه ای آن را ندارد او را در وسط اخبار و رویدادهای روز. بازیکنان معمول برای Henryetta هستند Wynona سو هنریتا's آرایشگاه مادر ستاره در یک “واقعیت” نشان می دهد ببینید بعد. او استاد LeHough محلی اشکال متخصص طاس است از یک اصلاح است. رادنی هنریتا's, دوست پسر, دوربین, مرد دوستان و به طور کلی بهترین دوستان است کشیده و کشیده توسط هنریتا و فوری, رئیس, دست, میخکوب کردن محکم کردن. هارولد Mixon مالک و سردبیر بازنشسته محلی هفتگی روزنامه به تازگی قرار حاضر در تلاش است به یک دلپذیر و آرام تعطیلات آخر هفته روز کارگر با دوستان خود در نظم بین المللی از همراهان عجیب و غریب (IOOF).

دیگر شخصیت های اصلی هستند Gigi نجار فمینیست خبرنگار تبدیل سردبیر روزنامه محلی است. حداکثر (Maximo) مورگان می شود آدامس کفش کارآگاه خصوصی با یک میل شدید برای پیر اسرار قتل به خصوص Dashiel Hammet's “مرد” داستان است. سپس Deano DeBoffo به عنوان “واقعیت” نشان می دهد مدیر تلاش به ضرب گلوله یک خلبان برای نشان دادن جدید. در نهایت شاتنر لایلاندی به عنوان یک خبرنگار ناشر و سردبیر و همه جانبه خوب, پسر, به شهر می آید برای کمک به او در پرینستون buddy's روزنامه مشکلات.

هنگامی که این افراد درگیر با این شایعات لادن townsfolk این اطلاعات غلط مگس. با بیشتر شایعات پس از آن حقایق احتمالا حکم سه از دست رفته دختران تبدیل شدن بیشتر و بیشتر اشیاء از حدس و گمان و فتنه در حالی که بسیار کمی اطلاعات واقعی داده شده است. شایعات شروع خفیف به عنوان از دست رفته از دختران تنها نگاه توسط Ma و Maximo.

این شایعات و شایعات در نهایت منجر به یک “خبرنگار جنگی” بین شط و جی جی. اطلاعات غلط در اینجا می شود بهمن آبشاری بیش از اخبار و سپس مردم شهر.

بنابراین از دست رفته زنان را در بر داشت ؟ که به پایان می رسد تا مدیریت روزنامه ؟ چه اتفاقی می افتد به امیدها و رویاهای یک واقعیت نشان می دهد ؟ جایی که هر یک از این افراد تا پایان? این سوال و سوالات دیگر در حال comically پاسخ در آخرین تلاش گچ's

برای خواندن این کتاب. برای کسانی که به دنبال گچ این است که باید به عنوان خوانده شده. و برای هر کسی که به دنبال چیزی برای انجام در یک بعد از ظهر تنبل, این قطعی به عنوان خوانده شده.

4 ستاره.

[ad_2]

Source by Chris I Phillips

دیدگاهتان را بنویسید