هنوز نرخ مصوب سرویس مدارس از سوی شورا شهر بندرعباس اعلام نشده است

[ad_1]

ایسنا/هرمزگان مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در جلسه ساماندهی سرویس مدارس استان هرمزگان از اعلام نشدن نرخ سرویس مدارس توسط شورای شهر مطابق زمانبندی سامانه سرویس مدارس گله مند و همه کارگروه را به رعایت قانون دعوت کرد.

موسی دادی زاده صبح امروز(۲۶ خردادماه) در جمع خبرنگاران، با ابراز نارضایتی نسیبت به تعهدات قانونی مطابق ضوابط اعلام شده در مقوله سرویس مدارس دانش آموزی گفت: در سال گذشته با توجه به برخی مسائل و نارضایتی اولیاء دانش آموزان از سرویس مدارس، انتظار می رود تمامی اعضای کارگروه سرویس مدارس با کسب تجربه گذشته، در مسیر بهبود وضعیت ساماندهی سرویس مدارس تلاش کنند.
وی افزود: مطابق زمانبندی اعلام شده در سامانه سرویس مدارس، مقرر شده بود که شورای شهر بندرعباس و دیگر شوراهای شهر مناطق استان نسبت به اعلام نرخ مصوب اقدام نمایند. ولی خردادماه رو به پایان است و هنوز نرخ مصوب از سوی شورا شهر اعلام نشده است.
دادی زاده ادامه داد: برای اجرای مطلوب ساماندهی سرویس مدارس باید هردستگاهی نسبت به تعهدات خود مطابق قانون سرویس مدارس عمل کند تا شاهد تکرار حوادث ناگوار سال گذشته در ایاب و ذهاب دانش آموزی نباشیم. 
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، ساماندهی مناسب وسایل ایاب و ذهاب دانش آموزان توسط شرکت ها را از کلیدی ترین موارد در رضایت مندی خانواده های دانش آموزان دانست و بر انجام بیش از پیش تعهدات سرویس مدارس مطابق قوانین موجود از طرف شرکت ها تأکید کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *