همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ساخت لینک

[ad_1]

در اینجا است که همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ساخت لینک همراه با آنچه پیوند ساختمان در واقع به دنبال دستیابی به یک دیگر چند چیز مهم است که می تواند تفاوت فوق العاده ای را به مقدار زیادی از ترافیک وب سایت خود را دریافت.

خوب و بد ساخت لینک و چیزهای مهم در نظر گرفتن

اجازه دهید's پوشش ضروری ترین چیز اول:

برای شروع با یک لینک می تواند به نفع سایت خود را در 4 اصلی آسان به درک راه آن هستند.

اول: با دقت قرار داده شده لینک در وب سایت های دیگر را می توانید در گوگل, بینگ و دیگر موتورهای جستجو نشستن و گرفتن اخطار و در نتیجه رتبه بهتر و در نهایت ترافیک بسیار بیشتر است.

دو: به عنوان یک نتیجه از کیفیت ساخت لینک بسته های دامنه خود را – به wholeety از آن در واقع – در نظر گرفته شده است بیشتر مرتبط است. این به این معنی است که آن کلی noticeability را به آرامی در طول زمان بهبود بخشد. چگونه به آرامی و یا چگونه به سرعت این اتفاق می افتد بستگی به تکنیک های استفاده می شود.

سه: مشخصات فنی زبان, واقعی متن لینک است از علاقه واقعی به موتورهای جستجو است. یاهو و دیگران در این متن و هنگامی که آنها چیزی از ارتباط مطمئن شوید که مردم به دنبال این موضوع هستند طلیعه در این جهت است.

چهار: تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم هر کسی کلیک بر روی لینک خود را خواهد بود یکی دیگر از ترافیک و آمار. کلیک بیشتر بهتر است سایت خود را درک توسط انسان و کامپیوتر به طور یکسان.

آن's نیز شایان ذکر است که که در آن لینک قرار داده شده است مسائل یک معامله بزرگ است. برای مثال یک لینک قرار داده شده در هر نقطه داشته باشد اما یک لینک قرار داده شده در سایت با موضوع مربوطه – یک موضوع مشابه به دریافت صفحه است – ثابت خواهد کرد که بسیار کارآمد است. اضافه کردن به این واقعیت است که یک لینک موجود در یک مقاله بسیار با ارزش تر از یک موجود در هر نقطه دیگری در یک صفحه و شما باید مجموعه ای از قوانین است که اگر چه خاص اجازه می دهد برای وعده های بزرگ و بازگشت به زمانی که به درستی و به دنبال.

چگونه کار موتورهای جستجو با لینک کیفیت

چگونه یک تفاوت بین کیفیت لینک و یکی است که قابل توجه و یا ارزش پرداخت ؟ در حالی که گوگل همیشه قادر خواهد بود به دفاع از این مسخره فضای کوتاه از زمان وجود دارد راه های که در آن شما همچنین می توانید می دانم که به سادگی با استفاده از دانش مشترک. به عنوان مثال:

یک: در نظر گرفتن ارتباط بین سایت شما're ترویج و یک لینک قرار داده خواهد شد ، اجازه دهید's فرض کنیم که سایت شما're بازاریابی در مورد اسب و بنابراین سایت لینک خواهد شد. که's اما همانطور که با هر نوع پیوند ساختمان خدمات به شما'll نیاز به کار کردن جزئیات خوب است. در این مورد وب سایت در مورد اسب آمده در بسیاری از اشکال مختلف و اشکال. برای مثال, it's کافی نیست که این دو سایت به طور کلی در مورد اسب است. آنها هر دو در مورد اسب دامپزشکی مراقبت ؟ یا یکی در مورد مسابقه اسب و دیگری در مورد اسب تجاری-جعبه است ؟ اگر شما می خواهید لینک به واقعا تفاوت سپس آن نیاز به قرار داده شده در سایت از همان طبیعت به عنوان سایت در حال به بازار عرضه شده. در جهان از لینک کیفیت خوب اطلاعات واقعا مهم است.

دو: آیا سایت شما're ارتباط به ارزش به گوگل ؟ وجود دارد راه های ساده برای بررسی چقدر گوگل و بینگ و یاهو رای دادن یک وب سایت است. استفاده از Google PageRank checker – یک سرویس آنلاین رایگان برای همه – برای کشف اگر یک سایت دارای یک رتبه خوب. 3 یا بیشتر به معنی آنها're به خوبی انجام می دهند در حالی که پایین تر رتبه بندی ممکن است در یک سایت که در حال رفتن به ارائه بهترین سطح اتصال و به طور کلی ارزش. در غیر این صورت اطمینان حاصل شود که صفحه شما're لینک دادن به شامل بالا رتبه بندی کلمات کلیدی. به عبارت دیگر بسیاری از مردم پیدا کردن سایت با جستجو برای چیزی خاص است که همچنین اجازه می دهد آنها را برای پیدا کردن خود را در صفحه یا سایت های دامنه?

یکی از آخرین چیز را با احتیاط از وقتی که می آید به لینک خدمات ساختمان

با لینک خدمات ساختمان, it's هیچ راز – و هنوز't شده است برای مدت زمان طولانی در حال حاضر است که با استفاده غیر قانونی و یا غیر اخلاقی شیوه های بسیاری از افراد می توانید صفحه خود را به رتبه بهتر که شروع ایده آل-نقطه برای هر کسی که مایل به جای لینک در صفحات خارجی. اما هشدار داده می شود در حالی که در یک زمان آن را دشوار است به تفاوت بین مشروع و بیشتر غیر قابل اعتماد, صفحات, it's در حال حاضر ساده تر و روشن تر است. گوگل نفرت سیاه کلاه بازاریابان آنلاین برای یک چیز دیگر تعداد زیادی از کلمات کلیدی قرار داده شده و با کمی مراقبت و یا ظرافت یک نشانه آشکار از هرزه نگاره ، اجتناب از تله ها و قوانین بازی بسیاری از ما می خواهم به زندگی و کار در آن شما باید بر روی چیزی خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید