همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خدمات VPN

[ad_1]

VPN چیست? VPN مخفف virtual private network. می توان آن را به عنوان تعریف این روش که معمولا اعمال می شود به طوری که برای اضافه کردن به حفظ حریم خصوصی و امنیت به عمومی و خصوصی در شبکه های اینترنت و Wi-Fi را.

Vpn ها معمولا استفاده می شود انواع مختلفی از شرکت ها به طوری که آنها را قادر می سازد برای محافظت از هر گونه اطلاعات حساس است که آنها ممکن است داشته باشد. وجود دارد با این حال شده است یک افزایش در استفاده از VPN شخصی گزینه امروز. این را می توان به انتقال های مختلف که رو اینترنت امروز.

هنگامی که شما با استفاده از یک VPN و سپس حریم خصوصی بهبود یافته است تا حد بسیار زیادی. به همین دلیل شما بهتر حفظ حریم خصوصی با یک BPN واقعیت این است که اولیه IP آدرس شما ممکن است با استفاده از جایگزین یکی که ارائه شده توسط ارائه دهنده VPN. این است یک راه عالی برای مشترکین برای دریافت یک آدرس IP از دروازه شهر که آنها ممکن است بخواهید به شرطی که از آن ارائه شده توسط ارائه دهنده VPN. شما می توانید با استفاده از VPN به تغییر محل سکونت خود را. شما ممکن است در نیویورک زندگی می کنند اما شما می توانید با استفاده از VPN به آن نگاه مانند شما در لندن و غیره. هر ارائه دهنده VPN را ارائه می دهد مختلف دروازه شهرستانها که شما می توانید از را انتخاب کنید.

امنیت

ویژگی های امنیتی است که ارائه شده توسط Vpn ها چه جذب بیشتر مردم است. وجود دارد بسیاری از روش های است که می تواند یکی از اعمال می شود به طوری که برای رهگیری هر گونه اطلاعات سفر به یک شبکه. Firesheep و Wi-Fi حقه بازی در حال راه های آسان و کاربردی برای هک کردن هر گونه اطلاعات که مورد نیاز است. قیاس این واقعیت است که این فایروال را به حفاظت از داده ها در کامپیوتر در حالی که VPN را محافظت از اطلاعات حتی در وب است.

معمولا از Vpn استفاده بسیار پیشرفته رمزنگاری پروتکل ها و تکنیک های که تضمین تونل زنی تکنیک های که امن هستند, بنابراین به عنوان به محفظهای قرار دادن داده های مختلف نقل و انتقالات. هر کسی که نظر خود را به عنوان زرنگ و دانا کامپیوتر کاربر ممکن است هرگز استفاده از اینترنت بدون داشتن یک فایروال و همچنین به عنوان یک آنتی ویروس است که به روز شده است.

امنیت تبدیل شده است بسیار مهم است برای بسیاری از افراد به دلیل تهدیدات امنیتی به نظر می رسد در حال افزایش است. بیشتر و بیشتر مردم نیز با تکیه بر اینترنت است که باعث می شود VPN را حتی بیشتر جذاب هستند چرا که آنها به خوبی گرد برای اهداف امنیتی. های مختلف وجود دارد integrity checks است که می تواند اعمال می شود, بنابراین به عنوان برای اطمینان حاصل کنید که داده های از دست رفته نیست و این ارتباط نیست ربوده شده در هر راه. تمام ترافیک است که به خوبی محافظت شده و این روش تا حد زیادی ترجیح داده به پروکسی.

راه اندازی VPN

راه اندازی یک VPN است که یک فرایند است که کاملا ساده است. معمولا شما فقط نیاز به یک نام کاربری و آدرس سرور. وجود دارد گوشی های هوشمند است که کاملا غالب است و آنها در واقع می تواند پیکربندی با استفاده از VPN PPTP به عنوان به خوبی به عنوان L2TP/IPsec پروتکل های. تمام سیستم عامل همچنین می توانید پیکربندی VPN PPTP نوع از اتصالات است. گرفتن یک VPN ممکن است بهترین ایده است که شما ممکن است برای کسب و کار شما. معمولا پروتکل اعداد و ویژگی های که ارائه شده رشد با گذشت زمان. شما ممکن است را انتخاب کنید نوع از VPN شما نیاز به توجه به آنچه شما به آن نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید