همه چیز درباره تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم به عنوان یکی از انواع تاج گل ها در انواع گل فروشی ها برای فروش ساخته می شود. همه ما دوست داریم در زمان شادی گل بخریم و با تقدیم کردن به عزیزانمان سبب خوشحالی و شادی آنان گردیم، اما گاهی ممکن است در شرایطی مانند مراسم ترحیم و یا در زمانی که یکی از دوست ها و آشنایانمان عزیزانشان را از دست داده اند برای تسلی دادن به آن مجبور گردیم که تاج گل ترحیم، دسته گل ترحیم و یا سبد گل ترحیم تهیه نماییم و با آن هدیه و پیشکش به آن ها امید دهیم و برایشان آرزوی صبر و بردباری نماییم. در این مقاله هر چند کوتاه قصد داریم اطلاعاتی جامع و کامل در زمینه تاج گل ترحیم، انواع گل قابل استفاده برای این تاج گل، نوع چیدمان تاج گل و طریقه سالم ایستادن تاج گل را عنوان می نماییم. با توجه به این اطلاعات می توانید در زمان مناسب برای خرید این نوع از تاج گل اقدام نمایید و آن را به عزیزانی که برای شما مهم هستند تقدیم کنید.

 

تاج گل ترحیم تسلی بخش روح بازماندگان 

 

بسیاری از افراد بر این باورند که گل می تواند درب های محبت و صمیمیت و وفا را بر روی دیگران باز نماید و شوق و ذوق افراد را افزایش دهد. اگر گل مورد استفاده مصنوعی باشد القا کننده این حس نخواهد بود و معمولا فرد این حس را دریافت نخواهد کرد. به همین دلیل است که بعد از آن که عزیزان دوستان و آشنایانمان این دنیا را ترک می کنند برای تسلی خاطر بازماندگان گل تهیه می کنیم و با این امید که از دوری و فقدان آنان اذیت نشوند و صبر پیشه کنند تاج گل ترحیم را به آنان تقدیم خواهیم نمود. گل ها می توانند ناراحتی ما را برای از دست دادن دیگران به وضوح ابراز کنند و ما می توانیم با این روش آرامش را به بازماندگان هدیه نماییم. در نظر داشته باشید بهتر است این نوع تاج گل یعنی تاج گل ترحیم را با گل طبیعی خریداری نمایید.

 

هزینه یک تاج گل ترحیم به چه مواردی بستگی دارد؟

 

قطعا تاج گل ترحیم با دسته گل ترحیم و همچنین با سبد گل ترحیم متفاوت است، تنها تفاوتی که می توانیم آن را مشاهده کنیم در ابعاد و نوع چیدمان این محصولات است. معمولا تاج گل ترحیم بسیار بزرگ تر از محصولات دیگر است و به همین دلیل تعداد گل های بیشتری را در خود جای خواهد داد، در نتیجه هزینه ی بیشتری را در بر خواهد داشت و ما باید برای سفارش این نوع از گل ها هزینه های زیادی را پرداخت نماییم. در نظر داشته باشید استفاده از گل های ریز و کوچک برای تاج گل نه به صرفه است و نه زیبا خواهد بود پس بهتر است برای خرید و سفارش این محصولات در زمان انتخاب از گل های درشت تر مانند گلایل استفاده نمایید، در این حالت هزینه های شما کمی پایین تر خواهد آمد و جلوه محصول نهایی شما نیز بیشتر خواهد شد.

تاج گل

 

انواع گل های مورد استفاده در تاج گل ترحیم

 

از انواع گل های مورد استفاده در سبد گل، دسته گل و حتی تاج گل ترحیم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم، که هر فرد می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود و با توجه به هزینه ای که در بردارنده این محصول است تعدادی از آن ها را انتخاب نموده و از متصدی گل فروشی درخواست تزئین آن ها را داشته باشد.

تاج گل

 

1) گل گلایل می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخابات در این زمینه عنوان گردد. این گل نماد زندگی جاودانه و زندگی سالم است. بهترین رنگ این گل برای استفاده در تاج گل ترحیم رنگ سفید رنگ می باشد.

 

2) گل رز سفید رنگ نماد عشق و علاقه ابدی است و معمولا می توان از این محصول برای ساخت تاج گل و دسته گل ترحیم استفاده نمود.

 

3) گل زنبق نیز از معدود گل هایی است که به معنی پاکی و معصومیت روح فرد فوت شده می باشد. این گل دارای رنگ های متفاوت است اما برای مراسم ترحیم از رنگ سفید آن استفاده می شود.

 

4) میخک سفید با نماد تولد دوباره و جاودانگی از دیگر گل هایی است که می توانیم برای ساخت تاج گل ترحیم از آن استفاده نماییم.

 

5) گل داوودی به عنوان یکی دیگر از انتخاباتی است که برای ساخت دسته گل ترحیم می توانیم از آن استفاده نماییم. این گل نماد غم و اندوه در کشور چین می باشد.

 

نه تنها این موارد بلکه موارد متعدد و بسیاری در گل فروشی ها موجود می باشند و شما می توانید از آن ها خریداری نموده و از متصدی تقاضا نمایید تا آن ها را برای شما با روبان مشکی و برای مراسم ترحیم تزئین نماید.

نوع چیدمان تاج گل ترحیم

 

بعضی از متصدیان گل فروشی تاج گل ترحیم را با صورت گرد می چینند و گاهی نیز به حالت بیضی این محصولات را تزئین می کنند. انتخاب نوع تزئین به دو عامل اصلی خلاقیت و ذوق و دومین عامل یعنی نوع گل های مورد استفاده بستگی دارد. گاهی ممکن است گل ها مانند گلایل را به حالت بیضی بچینند در این حالت ایستادگی تاج بهتر خواهد بود. به همین دلیل متصدی های گل فروشی می توانند با خلاقیت خود انواع تاج گل را تهیه نموده و عموم عرضه نمایند. در نظر داشته باشید شما نیز می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود هر موردی را که نیاز می بینید از متصدی تقاضا نمایید و آن را درخواست کنید.

 

طریقه ساخت تاج گل ترحیم

 

برای ساخت این محصول ابتدا از یک تکه چوب که دارای چهار پایه می باشد استفاده می کنند و ابری را روی قسمت بالایی تنظیم می کنند. اسفنج و ابر مورد استفاده در این زمینه مخصوص می باشد و با ابر های دیگر متفاوت است. تنها تفاوت این محصول در قدرت نگهداری آب است که می تواند تا مدت زیادی آب را حفظ نموده و از خشک شدن گل ها نیز جلوگیری خواهد نمود. سپس با توجه به سلیقه فردی گل فروش آن ها را بر روی اسفنج مخصوص نصب می کند. در این حالت تاج گل ترحیم شما آماده خواهد بود و می توانید با خرید آن تسلی خاطری باشید برای عزیزانتان و به آن ها برای ادامه زندگی امید دهید.

دیدگاهتان را بنویسید