نوشتن مقاله & Copywriting راز – چگونه مقاله خود را با عنوان فروش

[ad_1]

اکثر نویسندگان به هدر رفتن وقت خود را در تولید ده ها تن به صدها نفر از مقالات با کیفیت بالا است که هرگز در رسیدن به کسری از ترافیک خود را بالقوه است. آن را رفو شرم آور است.

زمانی که من بررسی behind-the-scenes آمار ترافیک در میلیون ها نفر از مقالات است که باید تولید میلیون ها نفر از ماهانه صفحه نمایش در محتوای مقاله آزمایشگاه…یک چیز روشن است: تمام مقالات نه برابر خلق شده اند حتی زمانی که همه چیز را در مورد آنها یکسان است به جز برای عنوان.

به این دلیل است که احتمالا چیزی نیست که شما فکر می کنید.

اگر شما شده است با تحصیلات سنتی در copywriting, شما می دانید که در دنیای آفلاین تیتر تعیین آنجا که 95 درصد از موفقیت کتاب یا مقاله. این آمار را در نظر می گیرد که چه چیزی باعث این کتاب عنوان موفق: آیا یک انسان آن را بخرد یا نه.

نوشتن مقاله در اینترنت است که یک داستان متفاوت است چرا که از راه مقالات خود را در رسیدن به انسان است که علاقه در آنها.

اسطوره: اکثر مردم خواندن مقالات خود را به دلیل آنها را به یک وب سایت و شروع به مرور درست مثل آنها را اگر آنها رفته اند به یک فروشگاه کتاب محلی برای پیدا کردن یک کتاب از منافع شخصی.

واقعیت: اشتباه است! اکثر مردم خواهد شد و جستجو در اینترنت با استفاده از یکی از موتورهای جستجوی عمده و آنها را با قرار دادن در بین 1 تا 5 کلمات کلیدی که مربوط به موضوع مقاله و یا اطلاعات آنها به دنبال کردهاید. موتورهای جستجو خواهد شد و سپس ارائه نتایج است که بهترین مطابقت با انسان علاقه.

هدف شما: به مقالات خود را نشان می دهد تا در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی و موضوعات که بیشتر مربوط به محتوای مقاله خود را.

چگونه ؟

شما باید در آغوش این عنوان ایجاد و ترافیک-ساختمان حقیقت:

اولین 3-5 کلمات خود را به عنوان تعیین موفقیت مقاله خود را در شرایط چقدر ترافیک مقاله خود را تولید خواهد کرد به وب سایت خود را. موفقیت تنها می تواند زمانی که شما ایجاد کلمه کلیدی غنی عناوین مقالات خود را که مطابقت با رایج ترین کلمات کلیدی جستجو برای موضوع خود را.

چگونه به تعیین که کلمات کلیدی غنی هستند و آنهایی که مناسب برای استفاده برای مقاله خود را?

شما نیاز به یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی. برخی رایگان هستند و برخی از آنها مبتنی بر هزینه. Overture.com دارای ابزار تحقیقات کلمه کلیدی است که شما نشان می دهد که شایع ترین نتایج جستجوی یاهو موتور های جستجو دایرکتوری. اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه در “گوگل ذهن” شما می توانید سعی کنید یکی از آنها را در زمان بتا ابزار به نام “گوگل نشان می دهد”:

http://www.google.com/webhp?hl=en&complete=1

این که آیا شما با استفاده از مبتنی بر وب ابزار تحقیقات کلمه کلیدی و یا سرمایه گذاری در یکی از برنامه های پیشرفته و سطح نرم افزار ابزار تحقیقات کلمه کلیدی این مهم است که شما یاد بگیرند که می دانید که چگونه به انجام تحقیقات کلمه کلیدی.

“خوب” در مقابل “بد” عنوان مثال:

در اینجا یک مثال از تفاوت بین یک غیر-کلید واژه غنی عنوان در مقابل یک کلمه کلیدی غنی عنوان است که ثابت شده است به انجام بهتر در شرایط ترافیک ایجاد:

بد عنوان مثال:

“بالا 9 روش شما می توانید به دست آوردن کسری جت مالکیت”

عالی کلید واژه غنی عنوان مثال:

کسری جت مالکیت – 9 استراتژی برای کمک به شما به دست آوردن جت خصوصی خود را

به همین دلیل است که آن را بیشتر موثر است ؟

چرا که زباله 3 اولین کلمات با عنوان بی معنی زباله کلماتی مانند “بالا” و یا شماره “9” و یا “راه”…و حق را به کلمات مهم که ممکن است توان یافت که کسی با استفاده از یک موتور جستجو برای موضوع پژوهش مرتبط با مقاله خود را.

شما همچنین توجه کنید در مثال من که من شامل کلمه “خصوصی” جت. چرا ؟ چرا که تحقیقات کلمه کلیدی من گفت که افرادی که جستجو برای کسری جت همچنین جستجو برای کلمه “جت خصوصی” و بنابراین من می خواستم برای افزایش شانس که من عنوان می توان با تعداد زیادی از بازدید کنندگان بالقوه به مقاله.

دو توصیه در مورد آنچه نباید انجام دهید:

1) آیا شامل زباله کاراکتر در عنوان خود را مانند نقل بین بردن ستاره یا هر چیز دیگری که موتورهای جستجو است به کار سخت به دور انداخته و به منظور درک عنوان مقاله خود را.

2) آیا شرکت در هر موتور جستجو از دادن روش با داشتن کلمه کلیدی غنی عناوین که هیچ ربطی به موضوع مقاله خود را. شما فقط می تواند به صدمه زدن به خودتان را به عنوان موتورهای جستجو در حال حاضر به شدت فیلتر کردن رفتار بد بود.

خود را هوشمند کلید واژه غنی عنوان COPYWRITING نتيجهگيری:

اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن نتایج خود را از هر گونه نوشتن مقاله استراتژی شما باید استاد پژوهش و کلمه کلیدی به طوری که شما می توانید کلمه کلیدی غنی و هوشمند عنوان مقاله. خود را پرداخت خواهد بود مقدار زیادی از ترافیک به وب مقالات و سایت با تشکر از موتورهای جستجو که عشق هوشمند کلید واژه غنی عناوین!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید