نوروزی: یک همایش عظیم ایثارگرانه در کشور در حال شکل گیری است

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه مردم و مسئولین همه دست در دست هم با همدلی در جهت کمک رسانی و مواسات مشارکت داشته اند تاکید کرد: یک همایش عظیم ایثارگرانه در استان ها و شهرستان های ما در این زمینه در حال شکل گیری است.

حسن نوروزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر ضرورت ایجاد رزمایش گسترده مواسات برای یاری رساندن به افراد کم‌بضاعت و نیازمندان گفت: امر رهبر معظم انقلاب به عنوان حکیم و پدر انقلاب امری لزومی و وجوبی است که لازم است همه ما به آن جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود: بر اساس اخباری که از مراکز استان ها وشهرستان ها داریم؛ ائمه جمعه به عنوان نماینده ولی فقیه در این حوزه به میدان آمده و مساجد و مراکز مذهبی را برای فعالیت سامان دهی می کنند، سپاه نیز به عنوان دبیر این امر در کنار ائمه جمعه قرار گرفتند مردم و مسئولین، فرمانداران، بخشداران، شوراهای شهر و روستا و روحانیت دست به دست هم دادند تا این مهم محقق شود.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار کرد: یک همایش عظیم ایثارگرانه در استان ها و شهرستان های ما در این زمینه در حال شکل گیری است؛ در این مقطع است که تفاوت مشخص می شود؛ افراد به مواسات و کمک روی آوردند و در حال تلاش هستند که به نحو احسن به فرمایش رهبر معظم انقلاب جامه عمل پوشانده شود.

وی در پایان اضافه کرد: مشارکت و همدلی مردم در این زمینه بسیار عالی است؛ همه منتظر هستند ببینند که علمداری علمی به دست گرفته تا برای کمک حاضر شوند؛ اکنون مسئولین و مردم به درستی پای کار آمدند و همه در کنار هم در این همایش عظیم در حال کمک و تلاش هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید