“نمونه سوالات آیین نامه اصلی” 1400 رایگان + جواب【کل شهرها آبان ماه】

سوالاتی که برای قبولی در آزمون آیین نامه ۹۹ جمعآوری شده است نیازمند برنامه مطالعاتی منسجم و اصولی است در غیر این صورت اگر قرار باشد که سوالات را به همراه پاسخنامه حفظ کنید ممکن است استرس روز آزمون باعث شود نتوانید پاسخها را به یادبیاورید. استفاده از نمونه سوالات آیین نامه برای آمادگی در آزمون زمانی سودمند خواهد بود که سوالات بر اساس آخرین تغییرات آزمون تنظیم شده باشد در غیر این صورت نه تنها به قبولی شما در آزمون کمک نخواهد کرد بلکه استفاده از سوالات آیین نامه که آخرین تغییرات در آن لحاظ نشده باشد بیشتر شما را سردرگم میکند و روز آزمون متوجه میشوید که راه درستی را برای آمادگی در آزمون آیین نامه انتخاب نکردهاید. آموزشگاه رانندگی سبقت علاوه بر آموزش آیین نامه و آموزش عملی اصول رانندگی انواع وسایل نقلیه جهت کسب گواهینامه پایه سوم، گواهینامه پایه دوم، گواهینامه پایه یک و گواهینامه موتورسیکلت برای کمک به متقاضیان دریافت انواع گواهینامه اقدام به راه اندازی وب سایت آموزشگاه رانندگی سبقت نموده که افراد میتوانند کاملترین و مطمئنترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی را از این سایت به صورت کاملا رایگان دانلود کنند. سعی شد تعدادی از نمونه سوالات آیین نامه اصلی برای آمادگی شما در آزمون آیین نامه اصلی را با هم حل کنیم .

در آزاد راهی لاستیک شما پنچر میشود چه میکنید؟
البته این بستگی به شما نیز دارد که آیا همه ی سوالات بسته طلایی را تا قبل از آزمون خود خوانده اید یا نه! فیلتر بنزین هم بنزین را قبل از وارد شدن به موتور از زنگ و دیگر ذرات تمیز میکند. همین طور که کمی قبلتر هم توضیح دادیم بسته طلایی در واقع شبیهسازی برای آزمون آیین نامه شما است اما چرا باید قبل از امتحان اصلی آیین نامه این بسته طلایی را مطالعه کنید. به همین دلیل فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه را پیدا نمیکنید و لازم است به شما جزوات و نمونه سوالاتی داده شود که بتوانید با مرور آنها در کوتاهترین زمان به تسلط کافی برسید. تیم تخصصی ما عین سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی را در اختیار شما میگذارد که با مرور آنها امکان ندارد قبولی را تجربه نکنید. در آزاد راهی لاستیک شما پنچر میشود چه میکنید؟ در آزاد راه تنها در چه مواقعی می توانید در شانه جاده توقف کنید؟ محدود نمودن سرعت در راه ها چگونه مشخص میشود ؟ سوالات ایین نامه کتبی رانندگی سوالات آیین نامه کتبی رانندگی به صورت پرسشهای چهارگزینهای طرح شده و در مدت ۳۰ دقیقه به شما اجازه پاسخگویی داده میشود.

به طور کلی آنچه به عنوان نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ ارائه میشود باید دقیقا منطبق با آخرین آزمونهایی باشد که در ایران برگزار شده است. هر چه نمونه سوالات بیشتری را مرور کرده باشید استرس کمتری را نیز تجربه خواهید کرد. کاری هنرجویان باید انجام دهند دانلود مجموعهای جامع از آخرین نمونه سوالات آیین نامه ۹۹ است به همراه پاسخنامه معتبر و برنامه ریزی برای پاسخگویی به تک به تک سوالات و سپس بررسی پاسخنامه و نگارش ایرادات احتمالی و مرور ایرادات برای آزمون بعدی که به مرور تعداد اشتباهات کاهش یابد و به بالاترین راندمان برسید. مربیان و اساتید با تجربه ما معمولا تمامی آزمونهای برگزار شده در ماههای اخیر را به دقت بررسی میکنند و سوالاتی که بیشتری تکرار را دارد را به صورت مجزا در کنار سوالاتی که پیشبینی میکنند بر اساس آزمونهای پیشین ممکن است مطرح شود در نمونه سوالات به صورت یکجا در اختیار هنرجویان عزیز قرار میدهند. سوالات فنی مربوط به بخشهای مختلف اتومبیل است. حسب ماده 86 قانون کار مسئولیت تهیه موازین و آییننامههای حفاظت فنی به شورای عالی حفاظت فنی تاریخ ازمون ایین نامه همدان سپرده شده است. همچنین بر اساس تبصره 1 ماده 96 قانون کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسئول برنامهریزی، کنترل، ارزشیابی و بازرسی در زمینه بهداشت کار و درمان کارگری بوده و موظف است اقدامات لازم را در این زمینه به عمل آورد.

2. آیا میتوان به آزمونهای موجود در اینترنت اعتماد کرد؟
شما درگیر یادگیری عملی رانندگی هستید و زمان نسبتا طولانی از آزمون مقدماتی گذشته و علاوه بر این مباحثی نیز به آزمون اصلی اضافه شده است. پس از رسیدن به راند مان بالا وقت آن است که زمان را نیز در نظر بگیرید. برای این بخش نیز ما برای شما یک سورپرایز داریم. شاید برای شما هم سوال باشد که نمره ی قبولی در امتحان آیین نامه چند است . بله سوالات موجود در بسته طلایی هر چند روز یکبار براساس آخرین تغییرات ویرایش می شود. 2. آیا میتوان به آزمونهای موجود در اینترنت اعتماد کرد؟ آیا استفاده از نمونه سوالات گواهینامه موتور برای قبولی در آزمون رانندگی موتور کافی است؟ آیا با بسته طلایی صد در صد قبول می شویم؟ ولی براساس تجربه چندین ساله ای که داریم کسانی که بسته طلایی را کامل خوانده اند توانسته اند در آزمون قبول شوند. نکته ی دیگر این است که نمرات اخذ شده در هیچ یک از آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه در گواهینامه درج نمی شوند و تنها قبولی در این آزمونها مد نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید