نماینده اردبیل خواستار ابطال قرارداد شرکت کشت و صنعت مغان شد

[ad_1]

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید به لزوم رعایت صحیح اصل ۴۴ قانون اساسی، گفت: کشت و صنعت مغان به درستی واگذار نشده، با واگذاری مخالف نیستیم اما به ابقای قرارداد قبلی اکتفا نمی‌کنیم. خواستار ابطال قرارداد هستیم.

به گزارش ایسنا، سید کاظم موسوی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده ۲۲ آئین‌نامه داخلی مجلس مبنی بر حفظ نظم و انتظام جلسات گفت: مردم به ما نگاه می‌کنند، ما باید نظم جلسه را حفظ کنیم.

نماینده مردم اردبیل خطاب به رئیس جمهور گفت: دولت باید توجه کند که وضع عمومی مردم از لحاظ معیشتی خوب نیست. مردم در تنگنا هستند. دولت باید مدیریت کند و لوایح قوی به مجلس بیاورد.

موسوی با اشاره به ضررهای ویروس کرونا به بازاریان و تجار در مورد شرکت کشت و صنعت مغان، گفت: ما خواستار ابطال قرارداد کشت و صنعت مغان هستیم. به ابقای قرارداد قبلی نباید اکتفا کرد. درست است که اصل ۴۴ قانون اساسی باید اجرایی شود و مقام معظم رهبری نیز دستور به اجرای آن داده‌اند اما کشت و صنعت مغان غارت شده است و اصل ۴۴ به درستی در آنجا اجرا نشده است. لذا ما به دنبال ابطال قرارداد هستیم.

وی در پایان تذکر خود با اشاره به ساخت شهری محلات ۱۳ گانه اردبیل نسبت به وقوع زلزله در این استان هشدار داد و گفت: اگر پنج یا شش ریشتر زلزله در این شهر بیاید مردم زیر آوار می‌مانند. وزیر راه و شهرسازی برای اصلاح این وضعیت یا ساختمان‌ها را درست کند و یا تمهیدی دیگر بیندیشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید