نقش روابط عمومی بر کیفیت خدمات تاثیر گذار است

[ad_1]

ایسنا/کردستان مدیر مخابرات استان کردستان، با بیان اینکه روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی درون سازمانی و برون سازمانی دارای ارتباط دوطرفه است گفت: بواسطه این مهم نقش روابط عمومی بر کیفیت خدمات مخابراتی تاثیر گذار است.

آزاد حکمت در دیدار کارکنان روابط عمومی مخابرات منطقه که با حضور رییس اداره حراست صورت گرفت؛ ضمن تقدیر و تجلیل از زحمات تک تک اعضاء در قالب یک تیم کاریِ متخصص و کسب رتبه سوم در بین روابط عمومی های شرکت مخابرات ایران اظهار کرد: یقینا هر فردی در جای خود اثر بخشی خاصی در راستای تحقق اهداف کلان شرکت مخابرات ایران، معرفی و تبلیغ برند شرکت، خدمات و محصولات مخابراتی دارد.
حکمت عنوان کرد: تحلیل و شناسایی نقاط ضعف و قوت با هوشیاری و تیزبینی مجموعه روابط عمومی نسبت به مطالبه گری مردم و ذینفعان از خدمات و محصولات می تواند رفع مشکلات و نیازهای ارتباطی مشتریان و ارتقاء جایگاه مخابرات را به دنبال داشته باشد که روابط عمومی مخابرات منطقه نیز از این امر غافل نمانده است.
وی به نقش درون سازمانی روابط عمومی منطقه پرداخت و ابراز داشت: از آنجاییکه این مجموعه با سایر واحدهای منطقه ارتباط تنگاتنگ و صمیمی برقرار کرده است از فعالیت ها و عملکرد بخش های مختلف مخابرات منطقه اطلاع دارد و در انعکاس اقدامات صورت گرفته به موقع عمل می کند.
وی همچنین اعلام کرد: روابط عمومی با مدیریت افکار عمومی و پاسخگویی مناسب به سوالات و درخواست‌های مشتریان می تواند در تنویر افکار عمومی و شفاف سازی خدمات، سرویس ها و محصولات مخابراتی نقش اساسی ایفا نماید.
 

در ادامه این دیدار رییس اداره حراست نیز گفت: اگر روابط عمومی نتواند به خوبی به وظایف سازمانی خود عمل کند زحمات و تلاش سایر واحدها مشخص نیست و آنچنان که باید و شاید نمود پیدا نمی کند.
عباس احمدی افزود: خوشبختانه پرسنل روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان افرادی پویا و دارای حس تعلق خاصی هستند که برای پیشبرد اهداف شرکت مخابرات ایران تلاش می کنند.
در این دیدار رییس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان از حمایت های دلگرم کننده مدیر منطقه نهایت تقدیر و تشکر را ابراز داشت و گفت: اگر حمایت های همه جانبه مدیر منطقه نسبت به روابط عمومی نبود قطعا فعالیت های این اداره به عنوان ویترین سازمان نماینگر نمی‌شد.
حجت اله قنبری ضمن تشریح فعالیت های روزانه اداره روابط عمومی منطقه افزود: بر اساس برنامه‌ریزی و استراتژی‌های تدوین شده ، همکاران این اداره در راستای تحقق شاخص ها و معیارهای معین گام برمی دارند.
وی به کسب رتبه های برتر روابط عمومی منطقه در ارزیابی شاخص ها در انتهای هر فصل اشاره داشت و تصریح کرد: کسب این موفقیت ها در گرو همدلی و همکاری کارکنان این اداره در یک فضای صمیمی و دوستانه است که از زحمات آنها تقدیر و سپاسگذاری می کنم.
در این دیدار مدیر مخابرات منطقه کردستان با اهدای لوح تقدیر به مجموعه روابط عمومی فعالیت های آنها را ستودنی دانست.     

انتهای پیام

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید