[ad_1]

مقدمه

B2B مخفف کسب و کار به کسب و کار. این اصطلاح به این معنی است که استفاده می شود برای تجارت و معامله بین دو سازمان/کسب و کار; که می تواند تولید کنندگان و تامین کنندگان تنها معامله گران عمده فروشان و/یا توزیع کنندگان.

اصطلاح “بازار B2B”

اصطلاح بازار B2B استفاده می شود برای یک وب سایت تجارت الکترونیک است که به سادگی سرگرم کسب و کار; به عبارت دیگر یک بازار B2B یک پورتال مسئول B2B معاملات. از جستجو برای یک محصول و سپس مصرف آن را تمام راه را به بستن قرارداد همه چیز را می گیرد آنلاین بدون هیچ گونه تعامل فیزیکی. از این رو بازار B2B می تواند به سادگی به عنوان پورتال های طراحی شده و مورد استفاده برای B2B تجارت است.

اثرات آن بر تجارت جهانی

این سیستم عامل تا حد زیادی مؤثر بر تجارت جهانی تغییر فروش کلی فرآیندها و آنها نیز به حداقل رساندن بودجه به طور کلی; در نتیجه افزایش درآمد های کوچک و متوسط’ کسب و کار. تجارت آنلاین نه تنها باعث کاهش هزینه های بازاریابی و فروش, کمپین, اما همچنین کاهش هزینه نیروی کار و منابع مادی برای طرف های مربوطه. و در این راه تا حد زیادی کاهش کلی هزینه های مورد نیاز به افراط در مقیاس جهانی تجارت است.

آنها همچنین حذف موانع جغرافیایی به طوری که حداقل به اندازه کسب و کار می تواند دسترسی به تامین کنندگان جدید در تعداد زیادی از کشورها است. بسیاری از بازار ارائه کاربر پسند کاتالوگ و صاف آنلاین-معاملات برای صرفه جویی در زمان از اعضای خود و کاهش خطرات در آنلاین-معاملات.

در حال حاضر آن است که ممکن است برای شرکتهای کوچک و متوسط برای شرکت در جهانی تجارت بدون سرمایه گذاری مقادیر بالا. با توجه به کمک این پورتال تولید کنندگان و تامین کنندگان می تواند به ترویج و فروش محصولات خود در سطح جهانی بدون رفتن به هر کشور به صورت جداگانه و تحقیق به طور کامل برای ‘خریدار افراد در آن کشور است. هنگامی که یک مصرف کننده با ارسال محصولات خود را در بازار محصولات خود را در سراسر جهان ترویج شود.

برای کسانی که می خواهند خاص توجه و فروش بیشتر این بازار باید حق عضویت بسته است. هر بازار است, عضویت رایگان, طرح و یا بیشتر از حق بیمه خدمات برنامه است. این حق بیمه-برنامه کمک به تامین کنندگان و تولید کنندگان در تجارت به طور موثر در بازارهای بین المللی از طریق نخبگان ،

با وجود محصول و شرکت لیست این پورتال ارائه بسیاری دیگر از ابزارها و ویژگی های از قبیل انجمن بحث B2B چت, نرم افزار, تجارت, هشدار صنعت بینش و غیره.; این ابزار همچنین کمک به کسب و کار در حال گسترش رسیدن به خود را به گسترده تر اینجا.

مزایای تولید کنندگان و تامین کنندگان

هنگامی که یک مقیاس کوچک تولید کننده و یا محلی تامین کننده زیاده روی به یک کسب و کار او بسیار محدود در بازار است. این آنلاین B2C/B2B فروشگاه به او این فرصت را به کشف بازارهای جدیدتر و بزرگ شدن شرکت خود را به سطح جهانی. همراه با رسیدن به بازارهای تازه این معامله گران به راحتی می توانید پیدا کردن معاملات همکاری در تقریبا در هر بخشی از جهان ایجاد اضافی و کانال های فروش. آنها می توانند با برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه از سراسر جهان برای شناسایی نیازهای و الزامات خود را.

مزایای برای خریداران

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم این بازار نیز به عنوان یک خدمت کم هزینه خرید ابزار برای خریداران که می خواهید برای گرفتن دست خود را بر روی یک محصول از بازار بین المللی است. با تمام محصولات ذکر شده در یک پلت فرم واحد و خریداران به راحتی می توانید پیدا کردن و مقایسه گزینه های خود را برای تجارت کارآمد.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *