نحوه اسکن خود را غیر عمومی Socks پراکسی سرور

[ad_1]

وجود دارد صدها نفر از وب سایت های آنلاین که در آن شما می توانید پیدا کردن رایگان از سرورهای پراکسی اما چگونه در مورد گرفتن خود را از یک منبع نامحدود و بی پایان non-public proxy servers?

شما می رویم به استفاده از برخی از ابزار برای انجام این کار است. و همه رایگان هستند. اولین, شما نیاز به یک IP Scanner شخصی من 2 مورد علاقه های شما است SuperScan و Angry IP Scanner در این آموزش ما با استفاده از SuperScan v4.0. شما می توانید هر دو ابزار به صورت رایگان اگر شما با جستجو در گوگل.

هنگامی که شما با موفقیت دانلود و نصب SuperScan آن را باز کنید و سپس ما نیاز به پیکربندی آن را تنظیم اسکن کلیک کنید “بندر لیست راه اندازی” وجود دارد و شما تعریف خواهد شد که پورت شما در حال رفتن به اسکن برای, اگر شما در جستجوی HTTP پروکسی سرور شما باید اسکن برای این پورت ها:

80, 8080, 3128, 6588

برای جوراب 4 و 5 سرور های پروکسی استفاده از پورت 1080.

همه کسانی که مشترک بنادر وجود دارد بیشتر غیر معمول پورت شما باید برای پیدا کردن خودتان برای برخی از پروکسی. هنگامی که شما انجام می شود روی OK کلیک کنید و ذخیره پورت لیست. در حال حاضر برای بقیه تنظیمات اصلی من شخصا استفاده از آن فاصله ارزش:

پینگ: 500

اتصال: 2000

جزئیات: 4000

اما آن ممکن است متفاوت باشد بستگی به اتصال به اینترنت خود را و ترجیح شخصی شما, بنابراین شما ممکن است تغییر آن بر اساس نیازهای خود. در فاصله ارزش زمان در میلی ثانیه است که این اسکنر باید صبر کنید قبل از حرکت به بعدی آدرس IP اگر هیچ پاسخ دریافت کرده است. در حال حاضر به مشکل ترین و سخت ترین بخشی از این کل فرایند IP محدوده!

آن حیاتی برای قرار دادن خوب آدرس IP در محدوده را اسکن است که امکان بالا از سرور های پروکسی. یک نقطه شروع خوب است برای پیدا کردن یک کار خوب پروکسی جایی آنلاین و استفاده از آن برای خود را اسکن. برای مثال اگر شما پیدا کردن یک خوب HTTP یا پراکسی Socks در این آدرس IP می گویند 233.45.78.15 برای مثال با استفاده از این 2 ارزش در اسکنر:

محدوده IP: 233.45.78.1 به 233.45.78.255

اگر شما در پیدا کردن چند پروکسی در نتایج اسکن و ذخیره لیست به عنوان یک فایل متنی و حرکت به مرحله بعدی وجود دارد: یک قطعه بسیار عالی از نرم افزار به نام “شارون” که عمدتا به عنوان یک Proxy Checker/Verifier در میان با ارزش دیگر قابلیت های قدرتمند.

در حال حاضر ما به بررسی تمام آدرس های IP ما رو قبل از اینکه در نتایج اسکن باز کردن شارون و بار آدرس ip لیست ما را نجات داد از superscan. لیست کامل لود خواهد شد تا در پنجره اصلی گام نهایی است که به کلیک بر روی “بررسی پروکسی”>”بررسی گمنامی تمام پروکسی” و عقب بنشینید و استراحت در انتظار تا زمانی که آن را به پایان رسید. در حال حاضر شما می توانید جستجوی خود را بسیار خود را به سرورهای پراکسی از همه نوع ( HTTP, Socks 4 & 5, SSL, شفاف, و غیره..) موفق باشید در جستجوی خود را و پروکسی و حفاظت از حریم خصوصی آنلاین خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید