نتانیاهو خواستار اجتناب از رفتن به سمت انتخابات جدید شد

[ad_1]

نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد: باید تمام تلاش‌مان را برای اجتناب از رفتن به سمت انتخابات، تحقق ثبات دولت و مقابله با کرونا و مبارزه برای شکوفایی افتصادی بکنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، دوشنبه در کنفرانسی با عنوان “رهبری داخلی در سایه بحران کرونا” اظهار کرد: به تلاش‌هایم ادامه می‌دهم. علاوه بر تلاش در سطح امنیتی در راستای به ثمر رساندن دو ماموریت عظیم اولی حفظ سلامت و زندگی و دومی گشایش اقتصادی و به حرکت واداشتن چرخه اقتصاد تلاش می‌کنم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: مهمترین چیزی که می‌توانید انجام دهید افزایش آگاهی شهروندان درباره لزوم پایبندی به اصول و پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، زدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی و منع تجمعات است. هیچ جایگزینی برای رهبری و هدایت شما و اجرای قانون طبق خواسته شما نیست. به خصوص در مسائل تجاری تا بتوانیم این بیماری را پشت سر بگذاریم.

این در حالی است که محافل رسانه‌ای اسرائیل می‌گویند، نتانیاهو قصد دور زدن بنی گانتس، رئیس حزب آبی – سفید و نخست وزیر جانشین را دارد و آن دو بر سر بودجه به اختلاف خورده‌اند و حزب لیکود به رهبری نتانیاهو خواستار کنار زدن گانتس است.

اسرائیل طی چند هفته گذشته شاهد تظاهرات با درخواست برای استعفای نتانیاهو به دلیل پرونده‌های فسادی است که علیه او باز شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید