نامه مهم بدانید – SEO

[ad_1]

هر کسی با یک استعداد برای فروش و یا بازاریابی و درک درستی از جستجوگرها می توانید شیر را در این زمینه سودآور. برخی از شرکت های پرداخت سخاوتمندانه هزینه و یا کمیسیون برای جستجوگرها با کیفیت ساخت در این یک فرصت بزرگ برای هر کسی که مایل به استفاده از اینترنت برای تولید درآمد.

در عرصه وب-کسب و کار مبتنی بر دانش جستجوگرها می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و رکود. جستجوگرها است که مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” هنر استراتژیک قرار داده کلمات کلیدی در یک وب سایت به منظور افزایش احتمال که موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و یا بینگ را “دیدن” وب سایت هر زمان که کسی وارد معیارهای جستجو.

موتورهای جستجو تبدیل شده اند به طور فزاینده ای زرنگ و دانا به چنین شیوه به عنوان “کلمه کلیدی چاشنی” که در آن مطالب بسیار هولناک با کلمات کلیدی که واضح است که نویسنده در تلاش است تا نیروی موتورهای جستجو برای “دیدن” وب سایت خود را بالاتر عنوان مثال بیش از دیگران است. چندی پیش در این امر موفق شده اند; اما در حال حاضر که موتورهای جستجو در حال اجرا “دقیق” آنها می توانند تشخیص کلمه کلیدی چاشنی و به طور کامل رد سایتهایی که این تمرین.

این چالش جدید برای توسعه دهندگان وب سایت است که ممکن است مهارت در جنبه های فنی طراحی و اما عدم تخصص کلید واژه دستکاری و قرار دادن برای بهینه سازی توانایی این وب سایت نشان داده می شود به عنوان یک بالا پیدا کردن در موتور جستجو نمایش داده شد.

این است باز کاملا جدید بخش در همه زمینه بازاریابی اینترنتی: کسب و کار SEO reselling. انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی است که مهارت در جستجوگرها در حال حاضر پیمانکاری خدمات خود را به توسعه دهندگان وب به منظور ارائه جستجوگرها است که توسعه دهندگان وب می توانید استفاده و فروش به مشتریان خود را.

که می تواند فروش SEO?

هر کسی با یک استعداد برای فروش و یا بازاریابی و درک درستی از جستجوگرها می توانید شیر را در این زمینه سودآور. برخی از شرکت های پرداخت سخاوتمندانه هزینه و یا کمیسیون برای جستجوگرها با کیفیت ساخت در این یک فرصت بزرگ برای هر کسی که مایل به استفاده از اینترنت برای تولید درآمد بدون نیاز به دانستن اصطلاحات مخصوص یک صنف فنی برای توسعه وب سایت.

چرا فروش SEO?

جستجوگرها است نه یک مهارت است که اغلب دیده می شود در محدوده توسعه وب سایت. شرکت هایی که برون سپاری توسعه وب سایت و تعمیر و نگهداری به احتمال زیاد هیچ ایده چه جستجوگرها است که اجازه دهید به تنهایی چقدر مهم است. توسعه دهندگان وب را به احتمال بسیار زیاد شنیده SEO و می دانم آنچه در آن است, اما اغلب فاقد مهارت و تخصص برای پیاده سازی SEO.

به عنوان یک SEO, نمایندگییک کسب و کار قرارداد با افرادی که می دانید و درک جستجوگرها به ارائه کیفیت بهینه سازی موتور جستجو مطابق با مشخصات ذکر شده برای هر نیاز است. جستجوگرها است به فروش می رسد برای کسب و کار که به نوبه خود خواهد فروش به مشتری به نفع همه طرف های مربوطه.

توسعه وب شرکت ها و کسب و کار است که فروش SEO بهره مندی از این ترتیب به دلیل آن است که کمتر از گران قیمت برای برون سپاری این خدمات بر اساس به عنوان مورد نیاز از آن می خواهد به استخدام فروش و/یا کارکنان بازاریابی و به طور مداوم به پرداخت حقوق و مزایای آنها را نگه دارید.

هر گونه اشکالاتی وجود دارد به فروش SEO?

در حالی که مزایای بسیاری می تواند وجود داشته باشد برخی از هشدارهای که آگاه باشند که با توجه به SEO فروش.

* همه احزاب باید ارتباط فراوان و با وضوح;

* همه احزاب باید انجام تحقیقات خود را و مطمئن شوید که شرکت هایی که با آنها همکاری معتبر هستند و در جایگاه خوبی;

* همه احزاب قبل از امضای هر قرارداد الزام آور باید به عنوان خوانده شده اسناد و مدارک را با دقت و مطمئن شوید که آنها را در درک تمام الزامات مندرج در آن;

این تو رفتگی در دیوار برای شما ؟

این که آیا شما یک توسعه دهنده وب, SEO ارائه دهنده و یا یک نهاد بشود به فروش SEO وجود دارد که به هر دلیل به این باور است که این بخش از بازار اینترنت است که در اینجا به ماندن و تولید سود برای همه کسانی که مایل به شیر به این تو رفتگی در دیوار!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید